PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل بلوتوث در لنوو مدل g505

saeednia
13th July 2014, 14:26
سلام لپ تاپ من ویندوز 8 اورج روش بوده مشکل دار شد ویندوز 7 نصب کردم الان همه درایور هارا نصب کردم مشکل نداره امابلوتوث نصب شده اما کار نمی کنه ( داریورها را از سایت خود لنوو دریافت کردم برای ویندوز7)
یکی از دوستان گفت باید دوباره ویندوز8 نصب کنی ایگنه لپ تاپ ها با 8 سازگاری دارن راست میگه؟
نمی دونم جکار کنم لطفا راهنمایی کنید ممنونم

Arash_323
14th July 2014, 02:06
سلام
لپ تاپ هایی که ویندوز اوریجینال دارن معمولا پارتیشن ریکاوری دارن و واسه نصب مجدد ویندوز اوریجینال خودش باید با پارتیشن ریکاوری بوت بشید و ویندوز رو مجدد نصب کنید
لپتاپ شما با ویندوز 7 و 8 و 8.1 و هر دو نسخه ی 32 بیتی و 64 بیتی سازگاری داره
داخل Device Manager چک کنید ببینید تمام سخت افزارها نصب شدن ؟

saeednia
14th July 2014, 15:53
سلام
لپ تاپ هایی که ویندوز اوریجینال دارن معمولا پارتیشن ریکاوری دارن و واسه نصب مجدد ویندوز اوریجینال خودش باید با پارتیشن ریکاوری بوت بشید و ویندوز رو مجدد نصب کنید
لپتاپ شما با ویندوز 7 و 8 و 8.1 و هر دو نسخه ی 32 بیتی و 64 بیتی سازگاری داره
داخل Device Manager چک کنید ببینید تمام سخت افزارها نصب شدن ؟
سلام
اره نصبه اما بلوتوث کارنمیکنه (سرچ نمیکنه) وقتی گزینه ADD a device را میزنی پیغام
searching for device...makesure yuor device is discoverabe را میده ودیگر هیج

saeednia
14th July 2014, 23:28
سلام
اره نصبه اما بلوتوث کارنمیکنه (سرچ نمیکنه) وقتی گزینه ADD a device را میزنی پیغام
searching for device...makesure yuor device is discoverabe را میده ودیگر هیج

ازدوستان کسی نیست در حل این مشکل کمک کنه ممنونم

tekrar
15th July 2014, 01:33
منم این مشلکو داشتم"و اکثر کسانیکه لنوو دارن"ویندوز 8.1 نصب کردم بعد اپدیت کردم درایوش نصب شد

saeednia
27th August 2014, 15:10
منم این مشلکو داشتم"و اکثر کسانیکه لنوو دارن"ویندوز 8.1 نصب کردم بعد اپدیت کردم درایوش نصب شد
سلام از راهنمایی شما مشکلم حل شد مممممممممنونم