PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خاموش شدن لبتاب dell vostro 1520

abas_65
14th July 2014, 23:04
لبتاب را صبح خاموش کردم ولی عصر هر چی دکمه پاور را فشار دادم دیگر لبتاب روشن نشد و رم و cpu ,hdd غیره را در اوردم بازم هی عکس العملی نشان نداد حتی چراغ وصل کردن اداپتور هم نمی ایید اداپتور را چک کردم ولتاز ان درسته و خود لبتاب را باز کردم پاورجک هم درست بود و ولتاز تا قسمت های مختلف هم می ایید لطفا راهنمایی کنید من تا حدی در تعمیرات pc وارد هستم ولی در لبتاب نه لطفا راهنماییی کنید

abas_65
15th July 2014, 12:02
با سلام خدمت شما دوستان و بر اساس مطالب درون سایت فکر کنم باید بایوس ان اپدیت شود ببخشید برنامه بایوس چند مگ می باشد

M.Salehi
15th July 2014, 13:00
با سلام خدمت شما دوستان و بر اساس مطالب درون سایت فکر کنم باید بایوس ان اپدیت شود ببخشید برنامه بایوس چند مگ می باشد

سلام
دوست عزیز
نمیدونم حجمش دقیقا چقدر هست ولی شما برای آپدیت بایوس نیاز دارید دستگاه روشن بشه و حداقل تا محیط داس بالا بیاد
در صورتی که دستگاه شما اصلا استارت نمیشه !!
بهرحال بایوس یکی از گزینه های تعمییری در مورد دستگاه شماست که در این شرایط باید فایل بایوس رو با پروگرمر داخل ایسی بریزید

موفق باشید

abas_65
15th July 2014, 17:02
با تشکر از شما روشی هست بدون باز کردن بایوس را ریکاوری کرد . ثانیا سایت دل بسته است نمی توانم فایل بایوس را بگیرم و از سایت های دیگر گرفتم بعضی ها 3 مگ و بعضی ها 45 مگ بود مرا در شک انداخته کدام درست است لطفا راهنمایی کنید

M.Salehi
15th July 2014, 17:32
با تشکر از شما روشی هست بدون باز کردن بایوس را ریکاوری کرد . ثانیا سایت دل بسته است نمی توانم فایل بایوس را بگیرم و از سایت های دیگر گرفتم بعضی ها 3 مگ و بعضی ها 45 مگ بود مرا در شک انداخته کدام درست است لطفا راهنمایی کنید

سلام
خوب دوست عزیز در پست قبلی عرض کردم
شما در حالتی که دستگاه کاملا خاموش هست نمیتونید بایوس رو به دستگاه منتقل کنید!
تنها راهش اینه که ایسی بایوس بیرون بیاد و با دستگاه پروگرمر فایل بهش تزریق بشه

در ضمن اون فایلی که در سایت رسمی هست جهت آپدیت بایوس هست و با فایل تزریقی با پروگرمر کاملا متفاوت هست
شما باید در صورت تمایل به تزریق بایوس با پروگرمر فایل سالم رو از یک ایسی فلش دستگاه سالم بک آپ بگیرید و استفاده کنید
یا اینکه قبلا شخص دیگری این بکاپ رو در سایتی قرار داده باشه

کلا مساله کمی مشکل هست با در نظر گرفتن اینکه مورد... بایوس زدن تنها یک احتمال برای حل مشکل دستگاه شماست

موفق باشید