PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد بدست اوردن کد سوییچ زانتیا از cph

hojat_ramezani
18th July 2014, 18:04
با سلام خدمت اساتید محترم
یک زانتیا مدل 88 اومد ک مشتری کد زانتیا نداشت من سی پی اچ اونو باز کردم و ای سی هشت پایه اون به شماره 95040 برداشتم و خاستم کدشو طبغ فرمایشات یکی از دوستان داخل همین سایت بود اجرا کردم ولی این دوستمون گفته بود شماره ای سی که کد داخل اونه شمارش lc2504 iهست که من پیداش نکردم و ایسی 95040 رو برنامشو سیو کردم ولی متاسفانه نتونستم کدشو در بیارم حالا یکی از اساتید اگه بیشتر توضیح بدن و بگن ک از کجا کد سوییچو در بیارم ممنون میشم اینم اون فایل ایسی ک براتون گفتم اگه کد داخل این ایسی هست به منم بگید از چه طریقی میشه بدستش در اورد البته بگم که من هردو ایسی رو نگاه کردم ولی به نتیجه ای نریسیدم

sajadnasirpor
19th July 2014, 10:48
سلام دوست عزیز
برای بدست آوردن کد زانتیا از بخش CPH و آی سی شماره 25LC04 را بر روی پروگرامر قرار داده

لطفا شماره آی سی را در پروگرامر با دقت انتخاب شود
سپس از فایل پیوست قرار داده شده کد را بخوانید

hojat_ramezani
20th July 2014, 16:56
سلام دوست عزیز این شماره ایسی رو من هر چی گشتم پیدا نکردم میشه عکس cphرو برام بزارید و بگید که ای سی در کجای اون قرار داره ممنون میشم اگه اینکارو برام انجام بدید

امیر99
23rd July 2014, 11:32
من چند تا نوشته دارم كه روي هر كدوم يه شماره داره شايد به دردتون بخوره
93c66
25040
95040
25lc04
لطفا نتيجه رو اعلام كنيد