PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل خاموش شدن اداپتور لبتاب دل 1510

abas_65
23rd July 2014, 14:00
اداپتور لبتاب دل من خروجی ندارد مشخصات ان هم 19.5 ولت 3.34 امپر 65 وات مدل HA65NE1-00 است .ان را باز کردم هیچ ضایع ای نداره از سوختگی و برق روی خازن بزرگ می ایید و تا اول ترانس یا وروردی ترانس ولتاژ داریم ولی در ثانویه ولتاژ نداریم و ترانس را از نظر اهمی چک کردم هم سیم پیچ ورودی وصل و اتصال کوتاه و هم خروجی یعنی از نظر اهمی ترانس سالم است مشکل از کجاست با تشکر از شما لطفا راهنمایی کنید به قطعات قبل از ان هم بستگی دارد یا نه مشکل از ترانس است

abas_65
23rd July 2014, 14:41
866078660886609

M.Salehi
23rd July 2014, 15:00
اداپتور لبتاب دل من خروجی ندارد مشخصات ان هم 19.5 ولت 3.34 امپر 65 وات مدل HA65NE1-00 است .ان را باز کردم هیچ ضایع ای نداره از سوختگی و برق روی خازن بزرگ می ایید و تا اول ترانس یا وروردی ترانس ولتاژ داریم ولی در ثانویه ولتاژ نداریم و ترانس را از نظر اهمی چک کردم هم سیم پیچ ورودی وصل و اتصال کوتاه و هم خروجی یعنی از نظر اهمی ترانس سالم است مشکل از کجاست با تشکر از شما لطفا راهنمایی کنید به قطعات قبل از ان هم بستگی دارد یا نه مشکل از ترانس است

سلام دوست عزیز

بنظر بنده پاور سویچینگ لب تاب چون از قطعات اس ام دی حساس و شماره های مخصوصی توش بکار رفته
در صورت خرابی ریسک زیادی برای تعمیر دارن و خوشبختانه اداپتور با این مشخصات فراوان تو بازار یافت میشه
می تونید بجاش تهیه کنید
البته این نظر بنده بود منتظر نظر سایر دوستان باشید