PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد نصب وایبر در گوشی اندروید

djagostin
25th July 2014, 21:21
با سلام خدمت دوستان. من گوشی sony xperia s دارم . نرم افزار وایبر و دانلود و نصب کردم ولی هرکاری میکنم فعال نمیشه یعنی اون کد فعالسازی که با اس ام اس ارسال میشه نمیاد . نرم افزار و پاک کردم دوباره نصب کردن ولی بازم اون کد فعالسازی نیومد. با چند تا شماره موبایل دیگه امتحان کردم ولی بازم کد نیومد. چیکار باید انجام بدم .؟

PAZZAN
26th July 2014, 01:54
از تماس صوتی چرا استفاده نمیکنید.

ASHKAN-NO
26th July 2014, 02:15
درود
دوست عزیز شماره تلفن را به چه صورتی وارد می کنید ؟؟
0098 را اول شماره می زنید ؟؟

rolet
26th July 2014, 03:14
با سلام خدمت دوستان. من گوشی sony xperia s دارم . نرم افزار وایبر و دانلود و نصب کردم ولی هرکاری میکنم فعال نمیشه یعنی اون کد فعالسازی که با اس ام اس ارسال میشه نمیاد . نرم افزار و پاک کردم دوباره نصب کردن ولی بازم اون کد فعالسازی نیومد. با چند تا شماره موبایل دیگه امتحان کردم ولی بازم کد نیومد. چیکار باید انجام بدم .؟

سلام. کد کشور باید بدون صفر و فقط 98 بنویسید بعد هم شماره همراه خودتان را

djagostin
26th July 2014, 18:01
دوستان همه جوره امتحان کردم کد کشور و هم بدون 2صفر هم با 2صفر نوشتم . 98 و خالی نوشتم هم با +98 نوشتم خلاصه همه جوره امتحان کردم ولی نشد . کد اس ام اس نمیشه . در مورد تماس صوتی هم بگم که تماس صوتی برقرار میشه ولی هیچ کد ی خونده نمیشه یعنی وقتی تماس صوتی برقرار میشه تا جواب میدم قطع میشه و هیچ کدی خونده نمیشه. حالا چیکار باید انجام بدم ؟ با تشکر

PAZZAN
27th July 2014, 04:15
بعضی مشکلات دوستان چقدر عجیبه :confused:
پس فقط میمونه نصب وایبر روی پی سی و ثبت نام کردن
Viber | Free calls, text and picture sharing with anyone, anywhere! (http://www.viber.com/)
موفق باشید
:(64):

yasin 1362
27th July 2014, 09:47

سلام دوست عزیز ..این مشکل چندین مرتبه برای منم پیش اومده تنها راهش اینه که با چیلتربشکن ثبت نام کنی دراین صورت کد میاد

Sky_net
2nd August 2014, 09:23
میتونی از سایت Sms Reciveonline استفاده کنی اینم یه راهه