PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درمورد دیر روشن شدن فن و بالا رفتن آمپر آب در پراید

saman 20
16th May 2010, 08:33
سلام
من پرايد مدل 83 ان‍‍‍‍‍‍زكتور دارم 2ايراد دارد اولي اين كه در سرعت وقتي معكوس ميزنم بوي بنزين بلند ميشه و دوم اين كه داخل شهر فن معمولن دير روشن ميشه به طوري كه آمپر مياد نزديك آخر . ولي بعضي وقتا هم در وسط روشن ميشه لطفا راهنمايي كنيد
باتشكر

جواد حمیدی
16th May 2010, 10:08
سلام
من پرايد مدل 83 ان‍‍‍‍‍‍زكتور دارم 2ايراد دارد اولي اين كه در سرعت وقتي معكوس ميزنم بوي بنزين بلند ميشه و دوم اين كه داخل شهر فن معمولن دير روشن ميشه به طوري كه آمپر مياد نزديك آخر . ولي بعضي وقتا هم در وسط روشن ميشه لطفا راهنمايي كنيد
باتشكر

با سلام
دوست عزیز ایرادی که در معکوس بوی بنزین بلند میشه باید از گلویی اگزوز یا واشر گلویی اگزوز باشد که کمی از دود بلند شده را داخل ماشین میاید که شما بوی بنزین را احساس میکنید یا اینکه واشر گلویی اگزوز نیم سوز شده یا اینکه یکی از سوپاپهای تخلیه کمی گرفته است برای نتیجه گرفتن بهتر است شمع ها را تعویض و دو زمانه بگذارید
در مورد دوم هم به احتمال زیاد یا ترموستات ایراد دارد یا سنسور فن که دیر عمل میکند

saman 20
16th May 2010, 12:05
با سلام

دوست عزیز ایرادی که در معکوس بوی بنزین بلند میشه باید از گلویی اگزوز یا واشر گلویی اگزوز باشد که کمی از دود بلند شده را داخل ماشین میاید که شما بوی بنزین را احساس میکنید یا اینکه واشر گلویی اگزوز نیم سوز شده یا اینکه یکی از سوپاپهای تخلیه کمی گرفته است برای نتیجه گرفتن بهتر است شمع ها را تعویض و دو زمانه بگذارید

در مورد دوم هم به احتمال زیاد یا ترموستات ایراد دارد یا سنسور فن که دیر عمل میکند

با سلام
جناب آقاي حميدي عزيز
شمعها را هر 4تا عوض كردم حالا دو زمانه بودن شمع را اطلاع ندارم فقط فروشنده سوال كرد انزكتور يا عادي كه من انزكتور گرفتم و در گر اينكه اگر سوپاپ گرفته شود درست نمي شود
در مورد ترموستات هم آخه مگر روشن شدن فن منوط به سنسور ها نيست
با تشكر

محمد دهقان
16th May 2010, 12:19
سلام
باتشكر

سلام
مشکل اولت رو که نمیتونم کمکی کنم
اما برای مشکل بعدی اگه بدی یک دیاگ بزننید بد نیست
و احتمالا" فشنگی هات خرابه باید عوض بشه

احمد برقکار
15th July 2010, 14:22
سلام برای مشکل بالا رفتن امپر شما حتمان یک اتصال بدنه اضافه کنیدچون ممکنه امپر دقیق نشان نده یعنی نیم متر سیم شماره 6و2سرسیم یکی به پیچ بالای کارترودیگری به پیچ بدنه ببندید این کارهنگام روشن کردن کولر خیلی عالی جواب میده مواظب باش فشنگی امپرو تعویض نکنند وفشنگی تویوتای برات نصب میکنند امپر کم نشان میده ولی موتور داغ است منظور فشنگی تک فیش رو میگم

hz_hamed
30th July 2010, 19:51
سلام من هم به این ایراد برخوردم یک فشنگی سر سبز دوفیش (که در پراید زیر منیفولد هواست) شرکت ایساکو را نصب کردم درست شد

m.aminifar
21st September 2010, 02:11
سلام حباب گیر باک که در صندوق عقب گلگیر سمت چپ پشت موکت نصب شده رو تعویض کن مشکل بوی بنزین حل میشه در مورد امپر اب ماشین روشن کن بزاز داغ بشه بعد شلنگ بالا و پایین رادیاتور دست بزن اگر گرما به یک اندازه نبود ترموسات اب تعویض کن امپر بزار تا وسط بیاد بعد به شلنگهای رادیاتور دست بزن:shad1: