PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک برای کم کردن کیلومتر پارس 3 سوکته

hamid52
4th August 2014, 00:08
با سلام خدمت اساتید گرانقدر

لطفا در مورد نحوه کم کردن کیلومتر پارس مدل 92 با کیلومتر کروز صفحه سفید راهنمایی بفرمایید . قبلا با شماره آیسی93C56 بود و با تاچو سافت راحت کمش میکردم ولی این مدل رو اولین باره که باز میکنم آیسی ایپرام با شماره 93C56 هم نداره یه آیسی 8 پایه شبیه ایپرام داره که توی قسمت بالا هلالی شکل کیلومتر قرار داره و نوشته های رو آیسی به این صورته atmel H33602CH

روی پروگرامر گذاشتم و با نام 24C02 اطلاعاتش رو خوندم با روشی که آیسی های93C56 رو کم میکنیم کمش کردم امه کیلومتر به هم ریخت و اینجوری 88888888 شد حالا سوالم اینجاست آیا این آیسی.آیسی ایپرام هستش برای صفر کردن این کیلومتر چکار باید کرد.
این هم فایل آیسی

sajadnasirpor
4th August 2014, 10:55
سلام دوست عزیز قبل باز کردن باید کار کرد رو یاد داشت کنید و کیلومتر درخواستی خود رو بگید تا براتون تغییر بدم

hamid52
4th August 2014, 13:29
سلام دوست من کارکرد رو یادداشت نکردم ولی دور وبر 20000 تا بود حالا میخوام بیارمش روی 1500 کیلومتر

میشه لطفا کمکم کنید کیلومتر رو باز کردم و مشتری منتظر
این آیسی همون 24C02 هستش؟

sajadnasirpor
4th August 2014, 19:15
سلام دوست من کارکرد رو یادداشت نکردم ولی دور وبر 20000 تا بود حالا میخوام بیارمش روی 1500 کیلومتر

میشه لطفا کمکم کنید کیلومتر رو باز کردم و مشتری منتظر
این آیسی همون 24C02 هستش؟

خدمت شما تست کنید نتیجه رو اعلام کنید

hamid52
6th August 2014, 01:38
ممنون دوست من جواب داد فقط ای کاش طریقه کم کردنش رو هم میگفتی

توی برنامه تاچو سافت هم این مدل کیلومتر هست؟

mehran11
6th August 2014, 02:39

باسلام.دوست عزیزاین نوع کیلومترازخط 00تا010باید تغییرکنه منتها به صورت صعودی . شما واردبرنامه tachosoftشده وسپس Renault Clio - 24c04 - 2005-2007 years وعدد مورد نظررو بدست بیارید.معادل اعداد با حروف کیلومتر نیز بپیوست میباشد

sajadnasirpor
6th August 2014, 10:12

سلام دوست عزیز تو این مدل برای کم کردن کیلومتر قبل باز کردن کیلومتر باید کارکرد خودرو رو یاد داشت کنید و بعد از خوندن آی سی کار کرد خودرو رو که یاداشت کردید با ماشین حساب کامپیوتر به هگز تبدیل کنید و تو دو خط اول و دوم به دنبال هگزی که بدست آوردید بگردید و بعد از اون هگز یکی یکی میره بالا که اونم تو هگز بدست میارید بازم اگه سوالی بود در خدمتم موفق باشید