PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد روشن موندن همیشگی چراغ بنزین در پراید

djagostin
4th August 2014, 17:21
با سلام خدمت دوستان . من پراید مدل 82 دارم که گاز سوز هم هست و با کاربراتور کار میکنه . حالا سوالم اینه که چراغ بنزین که زیر کیلومتر هست همیشه روشنه . یعنی چه بنزینم فول باشه چه بنزین نداشته باشم این چراغ بنزین همیشه روشنه.اصلا تا ماشین و روشن میکنم این چراغ بنزین روشن میشه تا زمانی که ماشین و خاموش کنم .و فقط هم این چراغ روشن میمونه و بقیه چراغها خاموش میشن. ایراد از کجاست ؟ با تشکر

mfta
4th October 2015, 14:52
دوست عزیز احتمال داره مشکل از شناور بنزینت باشه که یا گیر کرده با ایتکه برد یا همان پتاسومترش سوخته باشه این ها را تست کن

در ضمن پیش کلینیک تنظیم موتور ببر و اتصال بدنه رو با یک تکه سیم بزنید ببینید میره بالا یا نه ولی در کل مراحل بالا را برید
اگر مشکب حل نشد از آمپر ضفحه تون هست یا اتصال سیم ها را هم چک کنید

mahdy112
4th October 2015, 18:23
سلام دوست عزیز
از این عکس کمک بگیر
اون شناور که قبلا توضیح دادم روی سطح بنزین میمونه که درجه بالا یا پایین میره که بعد شما پشت آمپر میبینید
همین تیکه پلاستیک مانند مسخره اس یکم دقت کنید متوجه میشید چقدر ساده اس
اون صافی ام که نمیزاره آشغال باک بره جلو جای انژکتور البته بنزین قبل اینکه بره تو انژکتور از یه صافی دیگه رد میشه که شما اون رو عوض میکنید وقتی میرید تصویض روغن رو ***** هوا و صافی بنزین و....
بعد اون پمپ انژکتور که نوشتم بنزین رو با فشار میفرسته از لوله خروجی بیرون همون لوله ای که با انگشت گرفتم
اون سیم ها هم که برق و به پمپ میرسونه و...
http://www.iraniantuning.com/upcenter/IT/uploads/13555220891.jpg