PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل:دلیل تغییر رنگ (قرمز شدن ) سونی 21 اینچ چیه ؟

mehedad20
12th August 2014, 09:10
سلام . یه تلوزیون 21 اینچ سونی دارم که مدتی ( حدود سه روز ) یه مشکلی براش پیش اومده اون هم روشن شدن خود ب خود تصویر هست . منظورم از روشن شدن تصویر اینه که نور قرمز رنگ تلوزیون بعضی مواقع بیشتر میشه و بعد از چند دقیقه دوباره تصویر حالت عادی میگیره . کسی میدونه دلیلش چی میتونه باشه ؟ این هم عکس تلوزیون : اگر اطلاع دارید لطفا دریغ نکنید : ممنون

http://www.roobeno.com/files/02-2014/ad40514/1392156372879066596_large.jpg

khadem
12th August 2014, 11:35
با سلام :

دوست عزیز یکی از احتمالات اینه که برد RGB که ته لامپ قرار داره دچار قلع مردگی شده باشد که باید شارژ لحیم بشه
احتمال دیگه اینکه شاسی دچار شکستگی خفیف و ترک در مدار شده باشه و دیگه اینکه خود لامپ مشکل داشته باشه .

mehedad20
12th August 2014, 13:42
حداکثر با چه قیمتی میشه درستش کرد ؟ چون من آماتورم و باید بدم تعمیرگاه . لطفا اگه امکان داره قیمت هر یک از قطعاتی که گفتید رو بگین . ممنون

شهریار
12th August 2014, 15:14
دوست عزیز سلام
اگر ایراد مربوط به لامپ باشد تعویض ان مقرون به صرفه نیست
شارژ آنهم حدود 30 تا 35 است
اگر rgb نیز ایراد داشته باشد 40 تا 50 هزینه دارد

غدیر
12th August 2014, 16:28
سلام
بهتر است بدهید یک تعمیر کار که تا حدودی هم بهش اعتما د کنی تعمیر کند.
در موردی که طرف برای درآوردن فیش av شکسته داخل فیش اقدام کرده بود علاوه بر خراب کردن خود فیش برد را معیوب ودر کل تلویزیون نابود شد.
در صورتی با 30 هزار تعمیر می شد وحتی کمتر هم می شد تعمیر کرد ولی نتیجه چنین شده که نوشتم
تصمیم با شما ست!

mehedad20
13th August 2014, 14:30
جناب غدیر با شما کاملا موافقم میترسم بدم تعمیرگاه بدترش کنه . چون این بلا قبلا برا تی وی پارس هم برام پیش اومده .

ASHKAN-NO
13th August 2014, 14:54
درود
البته منظور جناب غدیر این بود که
مشتری خودش دستگاه را ترکونده نه تعمیرکار
من هم بهتر میدانم که دستگاه را به تعمیرکار
بسپارید تا خدایی نکرده با دستکاری شما
وضعیت بدتر از اینها نشود و خطر جانی و مالی
در بر نداشته باشد
موفق باشید