PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : (تاپيك كامل شد)روشن نشدن زامیاد

faraz_roohi
17th August 2014, 22:23
امروز 2 تا زامیاد بهم مراجعه کردن که 2 تاشونم باید هل بدی کار کنه!
وقتی استارت می زنی پالس واسه کوئل و انژکتور ها نمیاد. 1 بار که هل دادی روشن شد 7 8 بار با استارت زدن روشن میشه بعد نه!
دور موتور عوض شد.سیم دور موتور مستقیم شد. ای سی یو عوض شد. مغزی سوییج هم درسته. 2تا رله رله دوبل هم موقع استارت وصل میشه.
دیگه موندم چیکار کنم...فردا گفتم بیاد سیم های سینه ماشین رو چک کنم... نظری در این مورد دارید؟

sajadnasirpor
18th August 2014, 09:54
سلام دوست عزیز آیا پمپ بنزین رو چک کردین فشارش چقدره

حامدجعفری
18th August 2014, 10:20
وقتی استارت می زنی پالس واسه کوئل و انژکتور ها نمیاد. 1 بار که هل دادی روشن شد 7 8 بار با استارت زدن روشن میشه بعد نه!
دور موتور عوض شد.سیم دور موتور مستقیم شد. ای سی یو عوض شد. مغزی سوییج هم درسته. 2تا رله رله دوبل هم موقع استارت وصل میشه.
دیگه موندم چیکار کنم...فردا گفتم بیاد سیم های سینه ماشین رو چک کنم... نظری در این مورد دارید؟

دوست عزیز؛اول زاویه دریچه گاز رو در حالت درجا ببینید که صفر است یا نه/یکی هم اینکه سیم های دریچه گاز رو ببینید که اشتباهی وصل نکرده باشن.
این مشکل ،زیاد برام اتفاق افتاده.با اینکه زاویه دریچه گاز 0 است ولی سیم های دریچه گاز رو اشتباهی وصل کرده بودن.

faraz_roohi
18th August 2014, 15:40
بنزین درست هستش. جرقه و پالس نداریم

alihi53
18th August 2014, 19:54

سنسور RPM را با دست کمی تنظیم کن احتمالا روشن میشه. اگر روشن شد یا با واشر تنظیم کن یا گیر بکس را بده اچار کشی کنند.

faraz_roohi
18th August 2014, 23:35
ممنون از راهنماییتون.از سیم کشی دریچه گاز بود. جالب اینجاست 2 تا از سیمهاش قطع بود ولی خطا نیانداخته بود.

حامدجعفری
19th August 2014, 12:45
ممنون از راهنماییتون.از سیم کشی دریچه گاز بود. جالب اینجاست 2 تا از سیمهاش قطع بود ولی خطا نیانداخته بود.

شما اصلا در حالت موتور خاموش و سوییچ باز ،سوکت دریچه گاز رو بکشین،هیچ خطایی نمیندازه/

mehdisinas
30th September 2014, 22:55
دوست عزیز؛اول زاویه دریچه گاز رو در حالت درجا ببینید که صفر است یا نه/یکی هم اینکه سیم های دریچه گاز رو ببینید که اشتباهی وصل نکرده باشن.
این مشکل ،زیاد برام اتفاق افتاده.با اینکه زاویه دریچه گاز 0 است ولی سیم های دریچه گاز رو اشتباهی وصل کرده بودن.

مرسی دوست عزیز