PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 206 تیپ 6 روشن نمی شود

kadkhodai
24th August 2014, 08:01
با سلام
خودروی 206 تیپ 6 با ایسیو me7.4.5 دو سنسوره پس از تعمیر موتور به مدت یک روز بدون هیچ مشکلی روشن شد در روز بعد که خواستم ماشین را تحویل مشتری بدهم روشن نشد و بعضی مواقع به صورت تصادفی خود به خود روشن می شود دیاگ به ایسیو وصل می شود ولی فقط خطا را می خواند و قادر به هیچ عملی نمی باشد bm34 را تعویض کردم ولی حل نشد لطفا راهنممایی نمایید

sajadnasirpor
24th August 2014, 13:24
سلام خطایی که تو ایسیو ثبت میکنه چی هست

kadkhodai
24th August 2014, 17:19
با سلام
خطای سنسور اکسیژن می زند در لحظه ای که خودرو روشن می شود پارامتر آن مناسب نبود که آنرا تعویض کردم

sajadnasirpor
25th August 2014, 09:38
سلام دوست عزیز روشن نشدن خودرو ربطی به سنسور اکسیژن نداره اگه هم سنسور اکسیژن مشکلی داشته باشه ماشین روشن میشه و بد کار میکنه شما سنسور دور موتور رو تست کنید و اتصال بدنه ها رو نیز چک کنید و در صورت داشتن برنامه دانلود یک بار ایسیو رو دانلود بزنید

kadkhodai
25th August 2014, 10:33
سلام دوست عزیز روشن نشدن خودرو ربطی به سنسور اکسیژن نداره اگه هم سنسور اکسیژن مشکلی داشته باشه ماشین روشن میشه و بد کار میکنه شما سنسور دور موتور رو تست کنید و اتصال بدنه ها رو نیز چک کنید و در صورت داشتن برنامه دانلود یک بار ایسیو رو دانلود بزنید

با سلام
اتصال بدنه زیر چراغهای جلو و روی گیربکس و سرسیلندر چک شد وبدنه های روی پایه های ایسیو طبق نقشه بررسی شد سنسور دور موتور را تعویض خواهم کرد و نتیجه را اعلام می کنم

kadkhodai
14th September 2014, 16:04
خودرو دو ایراد داشت یکی ایسیو اتصالی کرده بودوقسمتی از برد سوخته بود ودیگری آنتن ایموبیلایزر قطعی داشت با تعویض دو قطعه ایراد حل شد
باتشکر از راهنمایی دوستان