PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نداشتن چراغ چک بعد ار کم کردن کیلومتر از ایسیو زیمنس

ecu.dadashi
27th August 2014, 12:30
سلام
من چند مورد به این مشکل برخوردم خطوط رو دوباره چک کردم همه چی درست بود ولی چراغ چک نمیومد مجبور

بودم برنامه قبلیشو بریزم .

تو یه مورد هم بعد از کم کردن کیلومتر از ایسیو دستگاه زدم و کیلومتر جدید بود ولی بعد از یه دقیقه کار کردن

ماشین کیلومتر برگشت به مقدار قبلیش.

هیچ کدوم از ماشین ها هم مالتی پلکس نبودن

کسی میتونه راهنمایی کنه ؟با تشکر از دوستان

sajadnasirpor
27th August 2014, 13:07
سلام دوست عزیز اونایی که کیلومترشون به حالت قبلی بر میگرده شبکه ای هستند و باید همزمان از ایسیو و کیلومتر کم بشه و در مورد نداشتن چراغ چک که تا بحال من مشکلی نداشتم شاید شما به اشتباه خط های کیلومتر رو دستکاری میکنید شما تو هر کدوم فایل مشکل داشتید فایل رو آپلود کنید تا براتون تغییر بدم

IKOIKOIKO
12th September 2014, 07:31
دوست عزیز احتمالاً موقع باز کردن ای سی یو به میکرو آسیب رسیده باشه منم یک بار همچین موردی داشتم.

pps2011
12th September 2014, 14:09
با سلام دوست عزیز شما برای کم کردن ای سی فلش از برد جدا میکنید یا با ان پروگ کم میکنید
اگر ای سی رو جدا میکنید با برنامه رو خراب کردی یا ای سی فلشو درست لحیم نکردی
منم چند مورد اینجوری واسم پیش اومده بود

ecu.dadashi
8th October 2014, 23:41
با سلام مجدد
ببخشید دیر ج دادم مودمم مشکل پیدا کرده بود

من با پروگرمر کم میکنم فلشو اصلا جدا نمیکنم ولی چراغ چکو بعضی وقتا نمیاره مجبور میشم برنامه خام میریزمو مجدادا تعریف سوییچ میکنم تا ماشین روشن شه ولی کیلومترش صفر میشه
کسی ب این مشکل برخورده ؟

فتوحی
8th October 2014, 23:57
سلام دوست عزیز برنامه ای سی فلش بعظی وقتا خطوط کیلومترش بهم ریخته میشود منم به این مشکلا برخوردم بعد اینکه برنامه خام ریختی تعریف کردی همونو کم کن مشکل حل میشه

sajadnasirpor
9th October 2014, 11:08
سلام دوستان من هم با nprog کم میکنم ولی اصلا با جی تگ کار نمیکنم که برام مشکل ساز بشه و برای همین من آی سی فلش رو در میارم و بعد از کپی گرفتن از ای سی اصلا به آی سی خودش دست نمیزنم و تغییرات انجام شده رو روی یه آی سی دیگه انجام میدم و تا بحال هم به مشکلی بر نخوردم و اگه به مشکل هم بر بخورم آی سی خودش دست نخورده هست چون به نظر من nprog بعضی مواقع اطلاعات رو درست از ای سی رید نمیکنه و tnm از اون بهتره برای رید و پروگرام کردن آی سی موفق باشید