PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل مادربردایسوسp5g41t-mlx

دیوانه3
11th September 2014, 04:14
باسلام بنده یک عددمین ذکرشده دارم مشکلش اینه که روشن میشه ولی اصلا تصویرنداره یکی ازدوستانم گفت مشکل ازچیب اصلی مین شما علت چی میدونیدرم سالمه وسی بی یو باتشکرمنتظرباسخ شماهستم.

M.Salehi
11th September 2014, 10:28
باسلام بنده یک عددمین ذکرشده دارم مشکلش اینه که روشن میشه ولی اصلا تصویرنداره یکی ازدوستانم گفت مشکل ازچیب اصلی مین شما علت چی میدونیدرم سالمه وسی بی یو باتشکرمنتظرباسخ شماهستم.

سلام دوست عزیز

اونطور که مشخصات میگه مین برد شما گرافیک آنبرد داره
87909
اول از همه یکبار بایوس خالی کنید اگه تغییری نکرد
باطری بک رو در بیارید و سیستم رو استارت کنید ببینید مونیتور استارت میشه یا نه

در ضمن بفرمایید کارت گرافیک دارید یا از آنبرد استفاده می کنید؟

دیوانه3
12th September 2014, 03:10
باسلام خدمت شما اولا چطوربایوس خالی کنم درضمن گرافیک انبرد استفاده میکنم وباطری دراوردم جا زدم فرقی نکردوبوقم نداردمادربردمرسی.

M.Salehi
18th September 2014, 21:08
باسلام خدمت شما اولا چطوربایوس خالی کنم درضمن گرافیک انبرد استفاده میکنم وباطری دراوردم جا زدم فرقی نکردوبوقم نداردمادربردمرسی.

سلام

شرمنده که کمی دیر پاسخ داده شده
برای خالی کردن بایوس حوالی باطری یک عدد جمپر سه پایه هست که کنارش نوشته کلیر سی ماس

88136

88137

شما اگه جای جمپر رو روی پینها عوض کنید یعنی اتصال بین پایه یک و دو رو قطع و دو سه رو وصل کنید
بایوس خالی خواهد شد

یک راه دیگه هم اینه که باطری رو در بیارید سیستم رو استارت کنید و دوباره خاموش کنید و باطری رو جا بندازید

خوب این از بایوس خالی کردن
اگه این روش جواب نداد احتمال داره چیپ گرافیک آنبرد شما اسیب دیده باشه یا چیپ اصلی مین برد
که در اونصورت اگه مین برد گارانتی دار باشه جهت تعویض و یا تعمیر به شرکت اودت داده میشه در صورت اتمام گارانتی تعمیر اون سخت
و نیاز به ابزار مخصوص داره

اگه می تونید یک کارت گرافیک هم روش تست کنید بد نیست
نتیجه رو اعلام کنید

دیوانه3
6th October 2014, 12:00
باعرض سلام وخسته نباشیدخدمت شما بنده وقتی دیدم شما پاسخی ندادی دیگه وارداین بخش نشدم تاالان بنا به پاسخ شما ایا ممکنه که چیپ اسیب ببینه ولی بایک کارت گرافیک مجزا جواب بده باتشکرمنتظرجواب شما هستم.