PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل شارژ نگرفتن و روشن نشده تبلت Ausus - خیلی مهم دوستان لطفا کمک کنید

Ho0oM
29th September 2014, 22:34
سلام خسته نباشید

امروز متوجه شدم که آرم باتری تبلتم نیست و خوده تبلت هم ارور لو باطری میده اونم یه اروری که قبلا ندیده بودم. نوشته بود که باطری 99- درصد است!
خوده علامت باطری هم که از نوار بالا حذف شده بود و نبود که ببینیم چقدر شارژ داره
شارژر رو هم که وصل کرد بازم ارم باطری نیود و تبلت شارژ نگرفت
خاموش کردم و شارژر وصل کردم یه ثانیه شارژ میگیره بعد باطری سبز رنگ شد و یه علامت سوال روش ظاهر شد
و این روند ادامه داشت و اصلا شارژ نگرفت
و تبلتم روشن هم نمیشه
شارژ هم نمیگیره
تا دیروز هیچ مشکلی نداشت نمیدونم چرا اینطور شده

تبلتم هم Asus K004 هست

لطفا دوستان راهنمایی کنید
خیلی ضروری هست خیلــــــــــــی

ASHKAN-NO
29th September 2014, 23:13
درود
عزیز در مرحله اول ریست کنید
ببینید مورد حل می شود ؟
اگر نشد باید به نمایندگی مراجعه کنید
تا توسط کابل نرم افزار به دستگاه منتقل کنند
یا همان فلش کنند
اگر مشکل باز رفع نشود
ایسی تغذیه خراب هست
در کل از دست شما به غیر از ریست
کاری ساخته نیست

Ho0oM
29th September 2014, 23:21
سلام
ممنون از راهنماییتون
تبلتم روشن نمیشه که! چطوری ریست کنم؟

ASHKAN-NO
30th September 2014, 02:17
درود
مگه نگفتید علامت شارژ میاد ؟
در همان زمان ریست کنید
البته نظر من خود ایسی تغذیه هست که
خراب شده
ولی ریست کنید ضرر ندارد
اگر جواب نداد دیگه مشکل سخت افزاری هست
که باید به نمایندگی مراجعه کنید

Ho0oM
2nd October 2014, 22:45
خب عزیز چطوری ریست کنم؟
قبلا از تنظیمات ریست فکتوری میکردم الان که روشن نمیشه من منو رو بیارم ریست کنم
از جای خاصی میشه ریست کرد؟
لطفا واضح توضیح بدید، زیاد متوجه نشدم

یه سوال دیگه هم داشتم. اگر مشکل از ایسی تغذیه هست بنظرتون چرا خراب شده؟ در اثر ضربه و استفاده زیاده و اینا دلیلش هست؟

ASHKAN-NO
3rd October 2014, 02:42
درود
عزیز مگه دستگاه شما دگمه ریست
مخفی نداره ؟؟
معمولا پشت یا کناره های دستگاه یک
سوراخ خیلی ریز وجود داره
زیر این سوراخ یک میکرو سویچ هست
برای ریست با یک سوزن این دگمه را
فشار دهید
ولی احتمال خیلی زیاد مشکل سخت افزاریه
و همانطوری که عرض کردم ایسی تغذیه
معیوب شده
خراب شدن ان هم علت خاصی نداره
هر چیزی ممکنه
بالا و پایین شدن ولتاژ برق شهری
بالا رفتن فرکانس
شوک یا انتقال الکتریسیته ساکن
یا ...
بهتره به نمایندگی مراجعه کنید
تا خسارت بیشتری به دستگاه وارد نشده

*IRAN*
3rd October 2014, 02:46
به احتمال زیاد برق دزدی داره ولی شما بیشتر از این اذیتش نکن اگر نمایندگی وجود داره ببرید نمایندگی مجاز در غیر این صورت پیش تعمیرکار مجرب و ماهر ببرید

Ho0oM
3rd October 2014, 23:20
خیلی ممنون دوستان از راهنمایی هاتون
ریست کردم مشکل رفع نشد. میبرمش نمایندگی برای تعمیر

همگی خسته نباشید

شاپور اول
27th June 2016, 20:34
اولا از شما مدیرمحترم بخش و ریاست به دلیل درواستم در جایی نامناسب عذر خواهی میکنم من یه تبلت ایسون دارم که الان در صحفه علامت فلش امد به قسمت بوت میرم که رام را از sd کارت انتقل بدم که در قسمت گزینه sd نیست به درایور این مدل را هم نمیتونم پیدا کنم حداقل از طریق گامپیوتر درستش کنم لطفا راهنماییم کنید

شاپور اول
27th June 2016, 23:09
کسی نبود جواب بده

پروانه
28th June 2016, 00:24
اولا از شما مدیرمحترم بخش و ریاست به دلیل درواستم در جایی نامناسب عذر خواهی میکنم من یه تبلت ایسون دارم که الان در صحفه علامت فلش امد به قسمت بوت میرم که رام را از sd کارت انتقل بدم که در قسمت گزینه sd نیست به درایور این مدل را هم نمیتونم پیدا کنم حداقل از طریق گامپیوتر درستش کنم لطفا راهنماییم کنید

سلام
جناب شاپوراول من هم تبلت ایسوس دارم وتابحال خوب کارکرده وتبلت ایسوس خوشبختانه جنسش ازلحاظ سخت افزاری خوب می باشد،اول ازهمه باطری تبلت را دربیاوریدحدودیک ربع دیگرباطریش را جایش بگذاریداگرباطری سالم باشدشایدمشکل حل شوداگرحل نشدشایدبافلش زدن مشکل حل شود.

شاپور اول
24th July 2016, 22:51
DROIDBOOT

عوض شد ولی گزینه

recovery

نیست که من اون را بزن تا گوشی ریستات و بعد بالا بیاد در تبلت من گزینه های REBOOT ROIDBOOT بعد REBOOT بعد FACTORY RESET بعدSD DOWNLOADبعد POWER OFF بعدSD UPDATE هست راهنمایم کنید در ضمن فایل فلش را که دانلود کردم در یه رم 16 رختم به تبلت میزنم ولی بهد از چند دقیقه خطای اندروید که به صورت خوابیده و پشتش بازه وعلامت تعجب داره چیکار کنم راهنمایم کنید؟

شاپور اول
24th July 2016, 22:52
yazd mini (http://forum.and-roid.ir/member.php?u=20123) مدیر محترم من تمام مراحل را مو به مو انجام دادم صحفه

DROIDBOOT

عوض شد ولی گزینه

recovery

نیست که من اون را بزن تا گوشی ریتارت و بعد بالا بیاد در تبلت من گزینه های REBOOT ROIDBOOT بعد REBOOT بعد FACTORY RESET بعدSD DOWNLOADبعد POWER OFF بعدSD UPDATE هست راهنمایم کنید

شاپور اول
19th September 2016, 15:11
من یه تلت ایسوس دارم در ارم ایسوس گیر کرده و ریستارت میشه بالا نمیاد میخوام فلش بزنم نمیشه رام رسمی دانلود میکنم از سایت ایسوس ولی نمیتونم از مموری به تبلت انتقال بدم را هنماییم کنید یه عکس هم براتون میزارم