PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خاموش شدن ناگهانی تبلت lenovo مدل A2107

ahmad5193
30th September 2014, 07:15
با سلام من یه تبلت lenovo مدل A2107 دارم که از دیروز خودبخود خاموش شده و هر کاری میکنم روشن نمیشه از دوستان و اساتید محترم تقاضا دارم اگه راهکاری بلدن به من کمک کنن که اعصابم از دیروز داغونه در ضمن کارهایی که انجام دادم و جواب نداده هم اینه که کلید پاورش رو به مدت یک دقیقه نگه داشتم روشن نشده کلید پاور و کلید افزایش صدا رو باهم نگه داشتم نشد کلید پاور و دکمه کم کردن صدا رو با هم نگه داشتم بازم نشد و در آخر در پشتش رو باز کردم و دکمه ریزه زیر دوربین هم که میگن ریست میکنه هم زدم ولی روشن نشد که نشد در ضمن باطری هم داشته که خاموش شد و دیشب تا صبح هم به شارژ زده بودم ممنون میشم اگه کسی راه دیگه ای بلده کمکم کنه

ahmad5193
8th October 2014, 05:24
با سلام من یه تبلت lenovo مدل A2107 دارم که از دیروز خودبخود خاموش شده و هر کاری میکنم روشن نمیشه از دوستان و اساتید محترم تقاضا دارم اگه راهکاری بلدن به من کمک کنن که اعصابم از دیروز داغونه در ضمن کارهایی که انجام دادم و جواب نداده هم اینه که کلید پاورش رو به مدت یک دقیقه نگه داشتم روشن نشده کلید پاور و کلید افزایش صدا رو باهم نگه داشتم نشد کلید پاور و دکمه کم کردن صدا رو با هم نگه داشتم بازم نشد و در آخر در پشتش رو باز کردم و دکمه ریزه زیر دوربین هم که میگن ریست میکنه هم زدم ولی روشن نشد که نشد در ضمن باطری هم داشته که خاموش شد و دیشب تا صبح هم به شارژ زده بودم ممنون میشم اگه کسی راه دیگه ای بلده کمکم کنه
یعنی هیچکس پیدا نمیشه یه کمکی در مورد تبلت من بکنه؟

bahram chobin
8th October 2014, 09:56
سلام
دوست عزیز برای مشخص شدن کارهای مختلفی میشه کرد
یکی مراجعه به مراکز تعمییر موبایل تا سعی کنن با نرم افزار فلش بزنن.در این موقع مشخص میشه تبلت نسبت به لودر مربوطه واکنش نشون میده یا نه.اگه وا کنش نشون نده احتمال زیاد عیب سخت افزاریه
دوم از طریق پروگرامر دستگاه رو فلش بزنی واگه بعد از این کار هم تبلت روشن نشد باز ایراد سخت افزاری هستش
سوم هم بررسی سخت افزار شامل وضعیت باطری-وضعیت و ولتاژهای آی سی تغذیه-وضعیت میکروسوویچ پاور
وضعیت حرارت قطعات
جدا کردن باطری باطری از مدار و بعد از5دقیقه بدون باطری شارژر رو بهش بزنیم تا وضعیت ledشارژ بینیم چیه
کلا بررسی های خیلی زیادی باید انجام بدی تا بفهمی ایراد سخت افزاری هست یا نه
عمده ترین ایراد نرم افزاری با فلش کردن با پروگرامر حل میشه
عمده ترین ایراد سخت افزاری هم خرابی در آی سی تغذیه هستش
موفق باشی