PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روشن نشدن چراغ سقف 206

hojat_ramezani
2nd October 2014, 23:11
با سلام خدمت دوستان
کسی میتونه منو راهنمایی کنه
چراغ سقفی 206 وقتی ک سوییچ بازه و ماسین روشنه یا خاموشه وقتی روخالت درها میزارم اصلا روشن نمیشه ولی رو حالت ثابت میزارم روشن نمیشه میعاستم ببینم علتش چی میتونه باشه ماشین دزدگیر هم دارهمدل ماشین 90 تیپ 2 هستش و ماشن مشتریه البته 206 برادرم مدل 85 تیپ 2 که ت
اونهم همین مشکلو داره لطفا منو راهنمایی کنید

فتوحی
2nd October 2014, 23:30
دوست عزیز شما گفتی که هم رو درها هم رو ثابت روشن نمه؟

sajadnasirpor
3rd October 2014, 12:41
با سلام خدمت دوستان
کسی میتونه منو راهنمایی کنه
چراغ سقفی 206 وقتی ک سوییچ بازه و ماسین روشنه یا خاموشه وقتی روخالت درها میزارم اصلا روشن نمیشه ولی رو حالت ثابت میزارم روشن نمیشه میعاستم ببینم علتش چی میتونه باشه ماشین دزدگیر هم دارهمدل ماشین 90 تیپ 2 هستش و ماشن مشتریه البته 206 برادرم مدل 85 تیپ 2 که ت
اونهم همین مشکلو داره لطفا منو راهنمایی کنید
سلام دوست عزیز اول لامپ رو تست کنید و ببینید برق سر سوکت چراغ هست یا نه و بعد پیکر بندی رو چک کنید

hojat_ramezani
3rd October 2014, 20:36
دوست عزیز من گفتم چراغ رو ک رو حالت ثابت ک میزاری روشن میشه ولی رو حالت درها ک میزاری روشن نمیشه تمام قفلها هم سالم هستند چون وقتی دری رو بازو بسته میکنم رویه داشبورد نشون میده ک کدوم در بازه البته به EN میگه ک کدوم در بازه پس نتیجه میگیریم ک چراغ سالمه چجوری و با چه دستگاهی میشه پیکربندی کنم من دستگاه تعریف کلید پردیس صنعت رو دارم ایا با این دستگاه میشه پیکربندی کرد

hojat_ramezani
3rd October 2014, 20:42
اقا سجاد برق ثابت هست ولی برقی ک از درها هنگام باز شدن میاد اون نیست مشکل من همینه ک برق نمیاد و چون برق نمیاد دزدگیر هم موقع باز شدن دربها عمل نمیکنه

فتوحی
3rd October 2014, 23:09
اقا هجت شما منفی درهارو نداری تو چراغ سقف باید دانلود کنی بعد پیکربندی بعد تعریف سویچ

tune.top
3rd October 2014, 23:18
نیازبه دانلود و هیچ دستگاهی نیست.ابتدا BSI را ریست دستی بزنید و بعد از اون برای هر در یه شاسی لای در نصب کنید

فتوحی
3rd October 2014, 23:38
پیکان نیست که 206ه

tune.top
4th October 2014, 00:00
پیکان نیست که 206ه

پیکان همBSIداره دوست عزیز تازه مدل های جدیدپیکان وانت FCM هم داره

فتوحی
4th October 2014, 01:05
خوب همون پیکان شاسی لادری با fcmداره ولی 206نداره

sajadnasirpor
4th October 2014, 12:21
سلام دوست عزیز شما وال یه بار bsi رو دانلود کنید و بعد پیکر بندی انجام بدین و در ضمن برای این کار باید عیب یاب و برنامه دانلود و پیکر بندی 206 رو داشته باشید وگرنه نمیتونید کاری با این دستگاهی که شما دارید انجام بدین

aminforozandeh
18th October 2014, 18:36
درود

اگه خودرو دزدگیر داره یا از چراغ سقفی های ال ای دی استفاده شده سیم انشعاب دزدگیر از ستون کنار راننده از سیم آبی رنگ قطع کنید بی اس آی هم با جفت دسته ها ریست کنید مشکل حل میشه متاسفانه اکثر نصاب ها از تحریک + مثبت در ها واسه دزدگیر استفاده میکنن ورژن بی اس آی شما هم با توجه به مدل 90 بودن ورژن 45 ه که در صورت کوچکترین اتصالی و یا تغییراتی خروجی مورد نظر رو کاملا قطع میکنه احتیاجی هم به دانلود و پیکر بندی نیست یه ریست دستی میکنید که در صورت اوکی بودن بوق اصلی خودرو به مدت 3 ثانیه فعال شده و ریست کاملا با موفقیت انجام شده .

بچیمن
26th December 2014, 19:15
باسلام . برای روشن شدن مجدد چراغ سقفی 206 با دربها داخل ماشین بنشینید ودربها بسته باشد ماشین را روشن وخاموش کنید بعد درب سمت راننده رو باز بگذارید و سویچ راباز بسته کنید و همزمان سته راهنما و برف پاکن رو بسمت بالا بکشید ونگر دارید تا ماشین بوق بزند بعدازبوق زدی چراغ سقف روشن میشود.

Abbasalikarimi
22nd August 2022, 12:01
باسلام . برای روشن شدن مجدد چراغ سقفی 206 با دربها داخل ماشین بنشینید ودربها بسته باشد ماشین را روشن وخاموش کنید بعد درب سمت راننده رو باز بگذارید و سویچ راباز بسته کنید و همزمان سته راهنما و برف پاکن رو بسمت بالا بکشید ونگر دارید تا ماشین بوق بزند بعدازبوق زدی چراغ سقف روشن میشود.

سلام استاد، واقعا دمتون گرم واقعا کارتون درسته

Abbasalikarimi
22nd August 2022, 12:08
دمتون گرم خدایی کارتون درسته چراغ سقفی ماشین من روی حالت در روشن نمیشد فقط روی داعم روشن میشد، یک ریست دسته برف پاکن و راهنما کردم تک بوق زد و درست شد، کارتون حرف نداره،
راستی برای دوستانی که میخوان بدونن میگم مدل ماشین من 90 هست 206sdv8 فدای همتون

majid0261
19th October 2022, 12:07
منم این مشکل را داشتم سرچ زدم با این فروم اشنا شدم

واقعا دستتون درد نکنه عضو شدک که تشکر کنم :104:

ممنون