PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دود ه سیاه 405 هنگام گاز دادن

mh310
4th October 2014, 09:22
با سلام خدمت همکاران محترم یه 405 امده واسم که هنگام گاز دادن دوده سیاه میدهد کارای که رو ماشین انجام دادم سنسور مپ تعویض سیم کشی تست شده شمع تعویض انژکتور شستشو ایسیو این ماشین sl96 است در ضمن با یه ایسیو دیگه تست کردم مورد برطرف شده به نظر شما چه باید کرد لطفا ممنون میشم

فتوحی
4th October 2014, 09:26
دوست عزیز خطا چی میده؟

mh310
4th October 2014, 09:28
خطای هیچی فقت دود میکنه من شنیدم اگه برنامه گالشو عوض کنی درست میشه

sajadnasirpor
4th October 2014, 12:18
سلام دوست عزیز آی سی glav رو عوض کنید مشکلتون حل میشه یا برنامه ریزی کنید

فتوحی
4th October 2014, 20:07
ببخشید ای سی glav رو میشه توضیح بدین؟

sajadnasirpor
5th October 2014, 11:11
ببخشید ای سی glav رو میشه توضیح بدین؟
سلام دوست عزیز آی سی glav رو تو عکس مشخص کردم براتون که با خراب شدن برنامه این آی سی ماشین دود میکنه و بد کار میکنه که هم میتونید عوض کنید و هم برنامه ریزی کنید

mh310
6th October 2014, 18:53
دورد
من یه ایسیو نو انداختم ولی با ز دود میکنه یکی از رفیقام که مکانیک بود گفت یه همچین موردی امده بود واسم از انژکتورش بود شما نظرتون چی لطفا

sajadnasirpor
6th October 2014, 19:49
سلام دوست عزیز دود کردن ماشین هم میتونه از نشتی آنزکتور ها باشه و هم سنسور فشار منیفولد شما برای اینکه بفهمی انژکتور ها نشتی داره بعد از چند دقیقه خاموش شدن ماشین سویچ رو باز کنید و و دو سه بار باز و بسته کنید و دریچه گاز رو با دست گاز بدید اگه بخار بنزین زد بیرونانژکتور ها نشتی داره و باید یکی یکی تست کنید ببینید کدوم نشتی داره و میتونید شمع هر انژکتور رو کی یکی باز کنید و ببینید سر شمع ها خیس هست یا نه که باز هم میشه فهمید نشتی دارن یا نه و اگه نشتی داشته باشند ماشین دیر روشن میشه و یه سنسور فشار منیفولد هم تست کنید

mh310
7th October 2014, 09:06
سلام
من سنسور مپ تعویض کرده بودم سیم کشیم سالم بود مشتریو فرستادم تا انژکترشو بشور بعد جوابشو به من بده

rezasisi
23rd October 2014, 23:36
سلام
دوست عزیز در روی دیاگ دقت کن /دمای اب ودمای هوا روی چند است چنانچه طبیعی نباشد احتمال اینکه موتور به حالت ساسات باشه هم هست ..مسعله بعدی در پارامتر تنظیم سوخت هم یه نگاهی بنداز ببین پارامترش روی چنده ..باید روی 4 الی 7 باشه اگر غیر از این بود تنظیم کن ..موفق باشی