PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روش کد دار کردن ای سی یو بوش پژو 405 تک سوز

hojat_ramezani
8th October 2014, 20:38
با سللام خدمت دوستان گرامی
پژوی مدل 91 تکسوز دارم ک بی کدش کردن و حالا میخام ک به حالت ضد سرقت برگردونمش میشه دوستان منو راهنمایی کنن کدش رو هم دارم ایسوی این ماشین بوشه من یک کلید فابریک ک چیپ هم داره دارم همراه با کد تعریف سووییچ

فتوحی
8th October 2014, 20:46
دوست عزیز بوش 7.4.4 ه مدل ecu؟

فتوحی
8th October 2014, 20:58
شما باید جای سیمهای بعد جای وایر ها رو عوض کنCP K3 رو با M2 F3 فایل امادست بریز رو فلش و ایپرام بعد تعریف سویچ کن با کد فابریک.تعویض کنی

sajadnasirpor
9th October 2014, 11:22
با سللام خدمت دوستان گرامی
پژوی مدل 91 تکسوز دارم ک بی کدش کردن و حالا میخام ک به حالت ضد سرقت برگردونمش میشه دوستان منو راهنمایی کنن کدش رو هم دارم ایسوی این ماشین بوشه من یک کلید فابریک ک چیپ هم داره دارم همراه با کد تعریف سووییچ

سلام دوست عزیز در سیتم بوش باید که ایسیو رو برنامه خام بریزید و دو تا تگ خام والو 36 داشته باشید تا بتونید تعریف سویچ انجام بدین با داشتنن یه تگ تعریف سویچ نمیشه و کد رو هم اگه نداشتین باید از نمایندگی بگیرین

hojat_ramezani
9th October 2014, 18:35
میشه برنامه خام بوش رو برام بزارید تا من هم استفاده کنم ممنون میشم

hojat_ramezani
9th October 2014, 18:41
اگه من برنامه خام رو لی سی یو بریزم هر کدی رو میتونم براش تعریف کنم یا حنما باید کد کارخونه یا کد فابریکش باشه

hojat_ramezani
9th October 2014, 18:44
بعد اینکه برنامرو انتقال دادم ب ای سی یو ایه در سیمکشی ماشین هم باید تغییرات ایجاد بشه اگه ممکنه توضیاتو کامل بدبد ممنون میشم

TuneUp_Vahab
9th October 2014, 18:53
میشه برنامه خام بوش رو برام بزارید تا من هم استفاده کنم ممنون میشم

بفرمایید دوست عزیز.

فایل خام ایسیو بوش7.4.4 آماده تعریف سوئیچ (http://kiansat.kim/showthread.php?t=85646&p=426211#post426211)

TuneUp_Vahab
9th October 2014, 18:57
بعد اینکه برنامرو انتقال دادم ب ای سی یو ایه در سیمکشی ماشین هم باید تغییرات ایجاد بشه اگه ممکنه توضیاتو کامل بدبد ممنون میشم

دوست عزیز برگردان مطلب زیر.

برای بدون کد کردن ابتدا ای سی یو را با دستگاه تبدیل به بدون کد تبدیل کرده و بعد جای پایه cpk3 را با m2 f3 تعویض میکنیم جای وایر 2و3 را با وایر 1و4 تعویض میکنیم و نیازی به باز کردن ای سی یو نمیباشد.

TuneUp_Vahab
9th October 2014, 18:59
اگه من برنامه خام رو لی سی یو بریزم هر کدی رو میتونم براش تعریف کنم یا حنما باید کد کارخونه یا کد فابریکش باشه

حتما کدش باید باشه ک بتونید تعریف نمایید.2عدد تگ خام نیز الزامیست.

sajadnasirpor
10th October 2014, 13:47
سلام دوست عزیز بعد از ریختن برنامه خام باید کد رو یا داشته باشی و یا از نمایندگی بگیری و برای تغییرات هم باید بر عکس بی کد کردن رو انجام بدی یعنی تغییراتی رو که واسه بی کد کردن انجام داده بودن رو برگردونی به حالات اولش و دو تا هم تگ خام بگیری تعریف سویچ و ماشین رو روشن کنی

hojat_ramezani
8th October 2016, 22:38
ببخشید دستگاه بیکد کردن چیه میشه بیشتر توضیح بدید من میخام یک پژو 405 بوش رو بیکد کنم میشه مرحله ب مرحله توضیح بدید ممنون میشم