PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برگردودن حالت سیستم ضد سرقت پژو 206

hojat_ramezani
9th October 2014, 18:39
با سلام خدمت دوستان
پژوی 206 مدل 84 دارم ک بی کدش کردن و ریموتش کار نمیکنه حالا اگه من بخام ک به حالت ضد سرقت برش گردونم باید چکا کنم ممنون میشم اگه توضیحات کامل باشه

TuneUp_Vahab
9th October 2014, 18:45
با سلام خدمت دوستان
پژوی 206 مدل 84 دارم ک بی کدش کردن و ریموتش کار نمیکنه حالا اگه من بخام ک به حالت ضد سرقت برش گردونم باید چکا کنم ممنون میشم اگه توضیحات کامل باشه

درود:

دوست عزیز،فایل خام به ایسیو تزریق و تعریف سوئیچ انجام دهید.در ضمن کد سوئیچ با دو عدد تگ خام نیز باید داشته باشید.

hojat_ramezani
9th October 2014, 18:48
میشه فایل خام رو برام بزارید تا بتونم استفاده کنم بی اس ای نمیخاد برنامه ریزی بشه

hojat_ramezani
9th October 2014, 18:50
فقط برنامه خامرو ب ای سی یو تزریق کنم بعد کد رو از بی اس ای در بیارم و با تگ جدید تعریف سویچ کنم اگه درست متئجه شدم بگید ممنون میشم

TuneUp_Vahab
9th October 2014, 19:01
فقط برنامه خامرو ب ای سی یو تزریق کنم بعد کد رو از بی اس ای در بیارم و با تگ جدید تعریف سویچ کنم اگه درست متئجه شدم بگید ممنون میشم

بله درسته دوست عزیز.نیاز ب پیکربندی بی اس آی نیز میباشد.

TuneUp_Vahab
9th October 2014, 19:03
میشه فایل خام رو برام بزارید تا بتونم استفاده کنم بی اس ای نمیخاد برنامه ریزی بشه

بفرمایید.