PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تیونینگ بوش 7.4.5-74.4

فتوحی
14th October 2014, 20:30
برنامه ecuتیونینگ که واقعا شتابش بره بالا اگه کسی از دوستان داره اپلود کنه ممنون

sajadnasirpor
15th October 2014, 11:02
سلام دوست عزیز برای تیونینگ کردن باید برنامه تبدیل ایسیو رو داشته باشید تا بتونید تبدیل کنید و یا پروگرامر داشته باشید برای جی تگ کردن تا بتونید جی تگ کنید و این برنامه رو ای سی میکرو هست

فتوحی
15th October 2014, 16:16
اره دستگاه دانلود تبدیل دارم میشه ولی یه برنامه میخواستم از دوستان که واقعا شتابو ببره بالا

sajadnasirpor
15th October 2014, 17:40
برنامه تبدیل شما مال کدوم شرکته و در ضمن الا همه برنامه های تبدیل بازار خودشون برنامه تیونینگ رو دارن و شتاب رو میبره بالا و فقط کافیه شما برنامه ایسیو رو تبدیل کنید البته با دانستن مشخصات کامل ایسیو که باید رو برنامه تبدیل داشته باشین

m,dehghan
15th October 2014, 17:48
با تشکر از مهندس نصیر
بنده tnm5000a و کاتل کامل را دارم
ممنون میشوم بهترین فایل ها را برایمان آپ نمایید.

sajadnasirpor
15th October 2014, 19:53
سلام دوست اگه شما کاتل رو دارید نیازی نیست که فایل رو داشته باشید یعنی فایل های تیونینگ همه تو نرم افزار موجود هست و شما میتونید با کاتل ایسیو مورد نظر رو به تیونینگ تبدیل کنید و تغییرات رو مشاهده کنید بخصوص تو 206 7.4.5 که باید پشت ایسیو رو بخونید و با شماره سریال موجود روی ایسیو تبدیل رو انجام بدین

فتوحی
15th October 2014, 22:32
ممنون اقای نصیرپور فک کردم فرق داره