PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد تعریف سوییچ خودرو رانا cim

hojat_ramezani
25th October 2014, 18:45
با سلام خدمت دوستان
یک مشتری دارم ک به خاطر خراب شدن icu یک icu نو خریده و الان میخام همون سووچیایه فابریکشو براش تعریف کنم ولی تعریف نمیشه از دوستان کسی میتونه منو راهنمایی کنه ممنون میشم اگه سریعتر ج بدید

حمید بهرامپور
25th October 2014, 21:36
با درود اگر شما از cim بودن مطمن هستی حتما باید 2 عدد تگ نو به شماره 7936 تعویض و در قسمت تعریف کلید باید icu و ecu رو خام و تعریف کلید کنید.

فتوحی
25th October 2014, 22:32
با سلام خدمت دوستان
یک مشتری دارم ک به خاطر خراب شدن icu یک icu نو خریده و الان میخام همون سووچیایه فابریکشو براش تعریف کنم ولی تعریف نمیشه از دوستان کسی میتونه منو راهنمایی کنه ممنون میشم اگه سریعتر ج بدید

سلام دستگاه تعریف کلید شما چی هست؟ کد سویچ چی مشکل نداره؟

hojat_ramezani
26th October 2014, 14:29
دستگاه من پردیس صنعت یزده فک میکنم کد درست باشه چون وقتی کدرو وارد میکنم میزنه در خال ارتباط ولی تو همون حالت تکون نمیخوره
زنگ زدم شرکت پردیس صنعت و گفتن باید acu هم خام بشه اونی ک پشت کیلومتره ولی من فایل خامشو نداشتم تا خامش کنم

فتوحی
26th October 2014, 22:27
دوست عزیز icuرو باز کن ببین شماره ایپرامش چقده من فایل خامشو برات میزارم

vahid33
26th October 2014, 23:47
دوست عزیز. ما که متوجه نشدیم شما ایمو را عوض کردی یا ایسیو؟

mohamad3539
27th October 2014, 00:00
دستگاه من پردیس صنعت یزده فک میکنم کد درست باشه چون وقتی کدرو وارد میکنم میزنه در خال ارتباط ولی تو همون حالت تکون نمیخوره
زنگ زدم شرکت پردیس صنعت و گفتن باید acu هم خام بشه اونی ک پشت کیلومتره ولی من فایل خامشو نداشتم تا خامش کنم

عزیز من احتیاج به فایل خام نداری. با خود دستگاه پردیس صنعت میتونی هم ای سی یو و هم آی سی یو رو خام کنی و بعد هم تعریف کلید کنی.
در ضمن چون که ای سی یو تعویض شده حتما باید هر چند تا کلید میخوای از چیپ 7936 خام استفاده کنی.
اگر برنامه کد یاب CIM رو خریداری کرده باشی خیلی راحت میتونی با دستگاه کد کلید رو بخونی. برای خام کردن و تعریف کلید هم حتما باید از منوی CIM استفاده کنی

mogtaba1162
14th October 2015, 00:59
سلام. لطفا فایل خام ایمو و ecu رانا زیمنس cr2 را برام بگزارید تا تعریف سوییچ کنم. ایم can میباشد. با تشکر.

mogtaba1162
25th October 2015, 05:16
لطفا جواب بدید.فایل بیکد هم کار من را راه میندازه.:redface: