PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بد استارت خوردن و روشن شدن ماشین 206

faham
28th October 2014, 16:13
اینجا یه تعمیر کار حرفه ای نسیت مشکل من رو بدونه ؟!
صبح ها معمولا ماشینم راحت روشن میشه ولی دیگه هر زمان حتی یک ساعت بعد از اولین بار که ماشین رو روشن کردم استارت میزنم روشن نیمشه ماشین حتما باید پام رو روی پدال گاز بزارم تا روشن بمونه
مشکل از چیه ؟
اگه شمع هست یا چیز دیگه چرا بار اول خوب روشن میشه ؟!
حتی بعضی وقت ها شده ماشین صبح راحت روشن میشه میرم سر کار ماشین 10 ساعت تو پارکینگ خاموش هست ولی باز میخوام روشن کنم بد استارت میخوره قبلا یک بار بد استارت میخورد دفعه بعد روشن میشد الان دیگه اصلا روشن نمیشه تا پام رو روی پدال گاز نزارم
روغن + باتری رو هم تازه عوض کردم
خواهشا هر کی میدونه کمک کنه بد جور اعصابم خورده سر این مسئله

m,dehghan
28th October 2014, 17:13
باسلام
دوست عزیز مجموعه دریچه گاز ایراد دارد
مخصوصا استپر موتور
ابتدا سرویس در غیر اینصورت تعویض

faham
29th October 2014, 01:12
باسلام
دوست عزیز مجموعه دریچه گاز ایراد دارد
مخصوصا استپر موتور
ابتدا سرویس در غیر اینصورت تعویض

ممنون
فقط پس چرا صبح ها با اولین استارت روشن میشه ؟!!!
بعدش اگه از استپر بشاه واسه سرویس حدودا چقدر هزینش میشه ؟

faham
29th October 2014, 16:35
ممنون
فقط پس چرا صبح ها با اولین استارت روشن میشه ؟!!!
بعدش اگه از استپر بشاه واسه سرویس حدودا چقدر هزینش میشه ؟

بعد ماشین من مدل 90 هستش
و 53000 کار کرده

aminforozandeh
29th October 2014, 16:48
بعد ماشین من مدل 90 هستش
و 53000 کار کرده

درود خودرو شما دریچه گاز برقی می باشد فاقد استپر موتور و پتانسیو متر دریچه گاز میباشد و با این کارکرد بعیده مشکلی واسه دریچه برقی پیش بیاد شما با دیاگ پارامترهاتو بده چک کنند مهره آب و سنسور اکسیژن و شمع و پمپ بنزین و سوزن ها و در آخر هم ایسیو رو دانلود فرمایید .

faham
31st October 2014, 18:22
چند روز پيش دياگ زدم زده بود از سنسور اکسيژن هست ولي ميترسم از اون نبشاه اين مشکل استارت آخه صبح ها خوب استارت ميخوره و حتي با اينکه بعضي وقت ها 10 ساعتم باز ماشين خاموشه باز هم بد استارت ميخوره

فتوحی
31st October 2014, 20:13
سلام من هم یکی دوتا مورد اینجوری داشتم یکیشون با تعویض پمپ حل شد یکیشونم با تعویض سنسور
اکسیژن.اکسیژن توی این مدل j34زیاد تاثیر داره

sajadnasirpor
1st November 2014, 17:40
سلام دوست عزیز اگه سنسور اکسژن رو خطا میزنه شما اول یه بار ایسیو رو دانلود بزنید اگه باز مشکلتون حل نشدو دوباره بازم هم خطای سنسور اکسیزن رو داد اول فشار پمپ رو چک کنید چون اگه فشار پمپ کم باشه خطای سنسور اکسیزن رو میزنه

reza_zolfi2005
10th November 2014, 02:25
سلام دوست عزیز
دریک مورد مشابع که برای خودم پیش اومده بود مشکل از سنسور اکسیزن بود

faham
13th November 2014, 18:17
سلام بچه ها
بعد اینکه دیاگ زدم و زد از سنسور اکسیژن هست نمیدونم طرف کاری کرد یا نه ولی نزدیک 2 هفته دیگه همه چیز اوکی شد و راحت استارت میخورد ولی بعد یه مدت مجددا خراب شد
میترسم سنسور اکسیژن رو بخرم باز درست نشه
آخه این سنسور اکسیژن 206 اکثرا همشون مشکل داره