PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نوسان در برق پژو پارس

babak51
31st October 2014, 21:04
با سلام وخسته نباشيد
خودرو مورد نظر وقتي ماشين خاموش است برق صاف ودرست است ولي بعداز اينكه روشن شد چراغها سوسو ميزنه ودر بعضي از مواقع وقتي ترمز ميگيري پخش خاموش وروشن ميشود.

كارهاي انجام شده :
سرويس وتعويض زغالهاي دينام
ولي مشكل باقيست .اگر دوستان راهنمايي فرمايند ممنون ميشم با تشكر.

فتوحی
1st November 2014, 02:28
سلام افتاماد دینام باید تعویض گردد بعدشم ولتاژ دینام در حالت ماشین روشن نباید از 13v کمتر باشد

sajadnasirpor
1st November 2014, 10:50
سلام دوست عزیز با دیاگ پارامتر دینام رو چک کنید اگه درست بود اتصال بدنه روی گیربکس رو چک کنید

babak51
1st November 2014, 22:53
با سلام وتشكر از راهنمايي دوستان
با تعويض دينام مشكل حل شد .

dvb 7
4th November 2014, 19:17
متاسفانه این اواخر افتامات دینام با انواع و اقسام برندها تقلبی در بازار فراوان یافت میشود و تمامی این مشکلات در اثر کارکرد بد این قطعه بوجود میایند .
در آخر از دوستانیکه از بازار اطلاع دقیقی دارند تقاضا میکنم که بهترین آفتامات دینام موجود در بازار را معرفی کنند ... ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
متاسفانه چندی پیش من نیز افتامات دینام پرایدم رو تعویض کردم و بعداز مدت کوتاهی دچار مشکلاتی تقربیا" مشابه به همین تاپیک شدم و از انجایی که تمام باطری سازها و تمامی لوازم یدکی فروشها مدعی هستند که آفتامات دینامی که ما میفروشیم بهترین مدل موجود در بازار است کاملا" به این ادعاها بی اعتماد شده ام .

فتوحی
4th November 2014, 21:03
افتاماد دینام پژو فقط عظام یا ولوو دست دوم واسه پراید چیز خوبی سراغ ندارم ولی akeبد نیست