PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وارد نشدنj34به دستگاه دياگ

pekagho
7th November 2014, 01:08
با سلام يه والوj34 دارم به دستگاه دياگ وصل نميشه 2تا اي سيjci را هم عوض كرد درست نشد پايه 5 اي سي jci كه به يسر مقاومت سمت راست وصله وسر ديگه مقاومت هم به يكي از پايه اي سوكت ارتباط داره ولي به دياگ متصل نميشود

فتوحی
7th November 2014, 01:27
سلام خودرو رو روشن میکنه تو bciخطای عدم ارتباط با ای سی یو رو نمیده؟

حمید بهرامپور
7th November 2014, 21:13
با سلام يه والوj34 دارم به دستگاه دياگ وصل نميشه 2تا اي سيjci را هم عوض كرد درست نشد پايه 5 اي سي jci كه به يسر مقاومت سمت راست وصله وسر ديگه مقاومت هم به يكي از پايه اي سوكت ارتباط داره ولي به دياگ متصل نميشود

با سلام اگه با برنامه بیکد روشن میشه و کولر و موتور بخاری کار نمیکنن (دقت کنید موتور فن بخاری رو عرض میکنم) با جیتگ میکرو حل میشه اما اگه ماشین روشن نمیشه موارد دیگه از قبل باید بررسی شه مثل صدای دریچه گاز....

pekagho
17th November 2014, 00:57
با سلام اگه با برنامه بیکد روشن میشه و کولر و موتور بخاری کار نمیکنن (دقت کنید موتور فن بخاری رو عرض میکنم) با جیتگ میکرو حل میشه اما اگه ماشین روشن نمیشه موارد دیگه از قبل باید بررسی شه مثل صدای دریچه گاز....

با سلام ماشین روشن میشه ولی به دیاگ کانکت نمیشه ای سی jci هم تعویض شده درست نشده

hrand
17th November 2014, 01:43
از پین پایه دیاگ به jci ارتباط دارد؟

pekagho
17th November 2014, 02:08
از پین پایه دیاگ به jci ارتباط دارد؟
بله اونم ارتباط داره

hrand
17th November 2014, 12:57
برنامه میکرو و ایپرام رو با جیتگ برنامه ریزی کنین ترجیهان ایپرام نو استفاده کنین نتیجه رو هم اعلام کنین .
موفق باشین

pekagho
18th November 2014, 01:51
با سلام فکرم به جیتگ رسید ولی خودم جیتگ نداشتم یه دونه نو گرفتیم با تشکر از همه که بنده را راهنمای فرمودند