PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی برای تست جریان کشی در حالت خاموش پژو پارس

alilotos
10th November 2014, 14:03
با سلام.
دوستان باتری ماشینم فرودین ماه امسال خراب شد و من یه باتری اتمی 74 آمپر نو خریدم تا همین چند وقت پیش هم مشکلی نداشت تا روز عاشورا که تقریبا ماشین 19 ساعت خاموش بود جلو خونه وقتی خواستم استارت بزنم اصلا استارت نخورد خلاصه با حول دادن روشن شد همون روز بعد از طی 15-20 کیلومتر ماشینو خاموش کردم ولی چند ساعت بعد دوباره استارت نخورد خلاصه با شارژر شارژ کردمش یه چند روزی خوب دوباره دیروز از صبح تا شب خاموش بود که شب استارت نخورد بردم نمایندگی تست کرد گفت باتری سالمه مشکل جریان کشی داری سر باتریو شب بردار تست کن دیشب همینکارو کردم و صبح ماشین روشن شد امروز هم از صبح خاموشه سر باتری رو هم برداشتم. برای تست با اهمتر جریان کشی ماشینو تست کردم در حد 0/99 آمپر جریان میشکه .این جریان کشی درسته وقتی ماشین خاموشه ؟؟؟ اصولا چقدر باید جریان بکشه در حالت خاموش؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید .

sajadnasirpor
10th November 2014, 17:18
سلامدوست عزیز شما چراغ صندوق عقب رو نگاه کن ببین بعد بستن روشن نمیمونه اکثرا چراغ صندوق عقب روشن میمونه و باطری رو خالی میکنه

alilotos
10th November 2014, 18:03
نه خاموش میشه چون تایمر داره تا درا باز نباشه روشن نمیشه. پمپ صندوق عقب مشکل داشت بعضی وقتا باز میکرد بعضی وقتا باز نمیکرد (تقریبا 1 ماهی میشه اینطور شده بود ) بازش کردم جریان کشیدن به 72 رسید . روی یه 405 هم تست کردم 0/52 آمپر میکشید. به نظر شما الان باز جایی هست مشکل داشته باشه ؟؟ دزدگیرم درآوردم 0/03 آمپر کم شد پخش هم 0/30 آمپر جریان میکشید البته رو دمو .

alilotos
10th November 2014, 18:04
در عقب سمت راننده هم بعضی وقتی گیر میکنه از اون هم میتونه باشه ؟؟

فتوحی
14th November 2014, 00:16
سلام امپر کشیدن ربطی به پمپ درها ندارهشما یه لامپ سری وصل کن به مثبت باطری بعد فیوزها رو تک تک بکش بیرون با هر کدوم خاموش شدعیب یابیش کن.

alilotos
15th November 2014, 11:11
ممنون از راهنمایی دوست من. حتما گفتتونو تست می کنم.

khademe
14th January 2016, 01:22
بست منفی را بردار و یه لامپ تست را به صورت سری وصل کن باید بعد چند ثانیه لامپ خاموش بشه اگه نشد برو قسمت پخش و پشت امپر البته این کار را انجام خواستی بدی دربها و سویچ کاملا بسته باشن