PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد ساسات پراید کاربراتوری

djagostin
13th November 2014, 20:05
با سلام خدمت دوستان گرامی. من یه پراید مدل 83 دارم که کاربراتور هست . حالا فکر میکنم ساساتش ایراد پیدا کرده . میخواستم ببینم که میشه فقط خود ه ساسات و عوض کرد یا نه برای تعویض یا تعمیر ساسات حتما باید کاربرات کامل باز بشه ؟ یه سوال دیگه هم داشتم : برای انجام این کار حتما باید برم پیشه کاربرات ساز . اگه پیشه تعمیر کار ببرم نمیتونه کار های ساسات و انجام بده ؟ ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید با تشکر

فتوحی
14th November 2014, 15:10
سلام
دوست عزیز شما باید کاربراتور رو باز کنی بعد ببری پیش کاربراتور ساز که تستش کنه بعدشم خودرو شما چه مشکلی داره که میگید مشکل از ساساته؟

djagostin
14th November 2014, 20:12
دور ه موتور یه دفعه میره بالا . ظاهرا مشخصه که ساساتش مشکل داره و گیر میکنه . پیشه چند نفر هم که بردم نشون دادم گفتن به احتماله خیلی زیاد ساسات مشکل داره و یه دفعه ول میکنه یا دیر ول میکنه . یه نفر هم احتمال خیلی ضعیف داد که سیم گازم خرابه و داره پاره میشه. ولی من بیشتر احتمال میدم ساساتش باشه . چون کار براتش رو هم تقریبا 2 ماهه که کامل باز شده بود و سرویس شده بود . حالا دیگه نمیدونم چیکار کنم . لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر

فتوحی
14th November 2014, 22:27
مدل 83 نیمه انژکتوره یا کاربراتوره تا جایی من میدونم 83 کاربراتور نداره

sajad7078
14th November 2014, 22:46
مدل 83 نیمه انژکتوره یا کاربراتوره تا جایی من میدونم 83 کاربراتور نداره

باسلام خدمت شما
قسمت ساسات پراید بوسیله اب کار میکنه.شما هواکشو واکن دوتا جنت کوچیک یکیش ورودی ویکی خروجی اب به قسمت ساساته.چک کنید جنتها و مجاری اب قسمت ساسات گرفتگی نداشته باشن.
همچنین یه وکیوم با اهرمبندی خاص به دریچه ساسات وصله. امکان گیر کردن اهرمبندی و بسته موندن دریچه ساسات هس. یاعلی

djagostin
14th November 2014, 23:05
سلام جناب فتوحی گرامی . پراید من کاربراتور هستش . جناب sajad7078 گرامی این کارهایی که شما فرمودید مثل همون وکیوم که به ساسات وصله به نظرم کار من نباشه که دست کاریش کنم.حالا باید ببرم پیشه کاربرات ساز یا اینکه میکانیک هم میتونه انجام بده ؟ با تشکر فراوان

فتوحی
14th November 2014, 23:58
کاربراتور ساز ببر عزیز