PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گوشی گالکسی اس5 مینی دو سیمکارت

parsa8
19th November 2014, 11:25
گوشی اس 5مینی دو سیمکارت تازه گرفتم به یه مشکلی برخوردم که از عزیزان خواشمندم راهنمایی کنند اگه خواسته باشی اطلاعات داخل حافظه تلفن رابریزی داخل مموری ویا بلعکس چه با انتقال یا با کپی کردن انجام نمیشود من قبلا اس 3 مینی داشتم واین کار راحت انجام میگرفت.لطفا کمک کنید با تشکرازهمه.

meysam_javadi
19th November 2014, 13:38
دوست عزیز احتمالا آندروید شما 4.4.4 یا همون کیت کت هست.در این نسخه آندروید گوگل پشتیبانی از کارت حافظه را قطع کرده.بنا به گفته خودشون کارت حافظه باعث سردرگمی کاربر میشه ولی رسما برای اینکه بتونه فروش بیشتری برای سری نکسوس داشته باشه این کار انجام شده.راه حل شما روت کردن گوشیه که برای سامسونگ کار راحتیه یه سرچ کوچیک نصب یه برنامه و تمام.نگران هم نباشید هیچ مشکلی پیش نمیاد

شهریار
19th November 2014, 15:40
گوشی اس 5مینی دو سیمکارت تازه گرفتم به یه مشکلی برخوردم که از عزیزان خواشمندم راهنمایی کنند اگه خواسته باشی اطلاعات داخل حافظه تلفن رابریزی داخل مموری ویا بلعکس چه با انتقال یا با کپی کردن انجام نمیشود من قبلا اس 3 مینی داشتم واین کار راحت انجام میگرفت.لطفا کمک کنید با تشکرازهمه.

دوست عزیز سلام
از بکار بردن کلماتی همچون کمک کمک و ... خودداری نمایید
پست شما به همین دلیل ویرایش شد

parsa8
10th December 2014, 10:22
پیدا کردن مشکل

با سلام به همگی عزیزان من بالاخره مشکل گوشیم را پیدا کردم وبا فلش کردن گوشی مشکل حل شد فقط قبل از فلش از اطلاعاتتون حتمه بکاپ بگیرید با تشکر