PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در دزدگیر magic easy

aghtxp
20th November 2014, 13:09
با سلام وقتی بعد از سویچ بسته و درب ها بسته چهار عدد شر میکشدو پس از آن در صورتی که دزدگیر فعال نباشد یک فرمان میرود برای فعال کردن دزدگیر ،فرمان پمپ ضعیف بوده و قفل نمیکندولی دزدگیر فعال میشود.1- برد دارای جمپر برای خذف این حالت نیست (پس از خروج راننده پس از مدت زمانی اتوماتیک دزدگیر فعال و دربها بسته میشود). 2- سیگنال قفل کردن پمپ کافی نبوده و قادر به قفل دربها نمیباشد(چگونه رف اشکال کنم).البته لازم است یادآوری کنم با ریموت دزدگیر درست عمل کرده و پمپها نیز دربها را قفل میکنند.

aghtxp
24th November 2014, 11:34
با سلام کسی کدهای مربوط به دزدگیر ساده MAGIC EASY با ریموت پنج کلیده(قفل-باز-قفل بی صدا-صندوق پران- مکان یاب) به جهت غیر فعال کردن auto lock داره ممنون میشم.

aghtxp
30th November 2014, 21:07
با سلام خدمت asalak عزیز (ببخشید که دیر شد)
عکس ریموت و برد دستگاه را برای راهنمایی بیشتر براتون گذاشتم.با تشکر
899508995189952

ASALAK
30th November 2014, 21:36
درود
برد وریموت شما شبیه استیل میت هستش
شما سویچ را کامل باز کن تا پشت امپر روشن بشه بعد دکمه قفل رو 2 ثانیه نگه دار صدار ۲ چریپ یا پیغام رو میشنوید .
حالا اگه صدای ۲ چریپ شنیدید باید autolock غیر فعال شده باشد ولی اگه 1 چریپ زد دوباره دکمه قفل را نگه دارید تا ۲ صدا بدهد وتمام سویچ رو ببندید وامتحان کنید

ASALAK
30th November 2014, 21:43
اون سوکتی هم که علامت زدید مربوط به چراغ کمربنده

aghtxp
1st December 2014, 09:46
با سلام سوکت مربوط به کمربند نیست سوکت کمربند انتهای ترمز دستی است و به سوکتی که به قفل کمربند متصل است وصل میباشد.

aghtxp
1st December 2014, 12:17
درود
برد وریموت شما شبیه استیل میت هستش
شما سویچ را کامل باز کن تا پشت امپر روشن بشه بعد دکمه قفل رو 2 ثانیه نگه دار صدار ۲ چریپ یا پیغام رو میشنوید .
حالا اگه صدای ۲ چریپ شنیدید باید autolock غیر فعال شده باشد ولی اگه 1 چریپ زد دوباره دکمه قفل را نگه دارید تا ۲ صدا بدهد وتمام سویچ رو ببندید وامتحان کنید

فرمایش شما انجام شد ولی این روش جواب نمیده

aghtxp
3rd December 2014, 10:18
با سلام کسی کدهای مربوط به دزدگیر ساده MAGIC EASY با ریموت پنج کلیده(قفل-باز-قفل بی صدا-صندوق پران- مکان یاب) به جهت غیر فعال کردن auto lock داره ممنون میشم.

با سلام همین بود سایت کیااااااااااان ست فقط یک نظر !!!!!!
از دوستان که کمک کردندکمال تشکر را دارم.