PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه سیم کشی پخش فابریک ماشین های کره ای

m.jamali
4th December 2014, 01:18
با سلام و درود خدمت دوستان و اساتید محترم تو این تایپیک قصد دارم نحوه سیم کشی پخش های فابریک ماشین های مثل سوناتا سانتافه اسپورتیج ازرا و ...
همانطور که میدونین دوستان این پخش ها مدل های مختلفی دارن و بعضی نمونه هاشون خروجی صداشون ضعیفه و تو خوده ماشین اپشون موجوده مثل این نمونه که تو تصویر شماره 1 علامت زدم بعضی نمونه هاشونم صفحه لمسی هست و یه گیگ هم حافظه داخلی دارن مثل تصویر شماره 2 که علامت زدم اما نحوه سیم کشی رو تو تصویر شماره 4 نوشتم اگه جایی نیاز به توضیح بود در خدمتم

شهریار
4th December 2014, 23:46
دوست عزیز سلام
چرا توی عکس ها دو تا پخش را علامت زدید؟
یعنی فیش های هر دو یکی هست؟

m.jamali
5th December 2014, 00:03
دوست عزیز سلام
چرا توی عکس ها دو تا پخش را علامت زدید؟
یعنی فیش های هر دو یکی هست؟

درود جناب شهریار عزیز سوکت پشت تمام این پخش ها یکی هس فقط بعضی هاشون یه سوکت سومی داره که تویه عکس پشت پخش سمت چپه و مربوط به صفحه ال سی دی مجزایه پخش هس که یه نمونش تو تصویر کلی پخش ها مشاهده میشه

farairan2481
10th July 2015, 19:45
با سلام بنده مبلغ اشتراک یکماه پرداخت کردم ولی دسترسی به فایل نمیتونم داشته باشم

farairan2481
10th July 2015, 19:51
بنده پخش سونوتا 2014 را روی سونوتا 2012 نصب کردم ولی سوکت سوم که مربوط به دوربین و بولوتوس هست را نتونستم راهندازی کنم لطفا اگر نقشه سوکت سوم را دارید به اشتراک بگذارید با تشکر

m.jamali
13th July 2015, 23:30
بنده پخش سونوتا 2014 را روی سونوتا 2012 نصب کردم ولی سوکت سوم که مربوط به دوربین و بولوتوس هست را نتونستم راهندازی کنم لطفا اگر نقشه سوکت سوم را دارید به اشتراک بگذارید با تشکر

سلام دوست عزیز چیزی که تو خوده برد زده رو دارم ولی نقشه کاملشو ندارم اونجایی رو که علامت زدم مربوط به فیش دورین دنده عقب هس برق 12 ولت هم مال دنده عقب هس.باقی چیزایی که تو این سوکت هس مربوط به قاب دوره پخشه که ساعت و دما و سیستم کن هس بولوتوث که سوکت نداره فقط سیم میکروفونش هس که تو سوکت اول کناره سیم برق اصلی هس که عکساش هس تو پستا موفق باشید

farairan2481
20th July 2015, 02:12
با تشکر از شما فقط من به فایل عکسها نمیتونم دسترسی داشته باشم مبلغ اشتراک یکماه پرداخت کردم ؟؟

ASHKAN-NO
20th July 2015, 02:21
درود
تو این تاپیک فقط یک عکس وجود داره
ان هم در پست شماره 6
بقیه عکسها داخل فایل در پست 1 هست
ضمنا شما عضو سی..سی کم هستید اگر عضویت VIP
را پرداخت کردید باید به جناب کیانفر
پیام دهید تا کاربری VIP را فعال کند