PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب دزدگیر تصویری ماجیکار

mahdi6655
15th December 2014, 17:12
درود دوستان من دزدگیر ماجیکار تصویری رو روی پراید مدل 93 نصب کردم همه سیمهاش درسته بجز دوتا سیمهای سبز و زرد پمپها زمانی که این دو تارو به قفل مرکزی متصل میکنم درها بازو بسته نمیشود لا لامپ تستر امتحان کردم زمانی که یکسر لامپ به برق وصل میکنم وطرف دیگر رو به سیمهای مربوط به پمپ متصل میکنم با ریموت قفل وباز میکنم لامپ روشن میشه ولی وقتی به بدنه میدم روشن نمیشه دوستان راهنمایی کنید ممنون

فتوحی
15th December 2014, 17:21
سلام طریقه نصب قفل مرکزی پراید 93باید سیم درب جلو راننده که بغل داشبورد سیم قرمز و سبز 2میباشد قطع کرده و سیم دزدگیر بهش وصل بشه و پالس مثبت دزدگیر باید قاب کوچیک پشت دستگاه دزدگیر رو باز کرده و یه سوکت سه سیم رو به سوکت دیگر بزنید

mahdi6655
15th December 2014, 17:39
سلام طریقه نصب قفل مرکزی پراید 93باید سیم درب جلو راننده که بغل داشبورد سیم قرمز و سبز 2میباشد قطع کرده و سیم دزدگیر بهش وصل بشه و پالس مثبت دزدگیر باید قاب کوچیک پشت دستگاه دزدگیر رو باز کرده و یه سوکت سه سیم رو به سوکت دیگر بزنید

درود دوست گرامی ممنون از راهنمایی فقط رو دزدگیر های معمولی 6تا سیم مربوط به پمپ هست که 4تا به قفل مرکز متصل میشه ولی این مدل دوتا سیم کلا واسه پمپ هست میشه این دوتا رو بدون قعط کردن قفل مرکز به سیمهای قرمز و سبز وصل کرد

فتوحی
15th December 2014, 17:44
نه به شرح قبلی عمل کنید پالس اینا پشت دستگاه قرار داره

mahdi6655
15th December 2014, 17:50

درود جناب فتوحی میشه توضیح بدین اگر بخواهم استارتر رو وصل کنم طریقه نصب چطوره رله قطع باید برداشته بشه و نکته بعدی اینکه من نتونستم سیم مربوط به برق با سوییچ رو پیدا کنم همون ACC

فتوحی
15th December 2014, 18:17

mahdi6655
15th December 2014, 18:45

سوال من چیز دیگه بود جناب در مورد نصب استارت و مشخص نبودن سیم accیا همان برق با سوییچ

فتوحی
15th December 2014, 20:49
اقای مهدی عزیز سیم سبز برق on سفید به acc قرمز مستقیم زرد استارتر

mahdi6655
15th December 2014, 22:49
اقای مهدی عزیز سیم سبز برق on سفید به acc قرمز مستقیم زرد استارتر
ممنون از راهنمایی من سیم قرمز رو به برق مستقیم دادم سفیدم به حالت اول سوییچ و سیم زرد رو هم به سیم استارت وصل کردم و سیم حالت دوم سوییچ رو قطع کردم و به رله متصل کردم ابی و سبز هم که به رله وصل بود سیم سبز 2تا هست که جای سوکت یکی میشن اون یکی دیگه رو به کجا نصب کنم .ایا بقیه سیم ها رو درست بستم ممنون میشم راهنمایی کنید

فتوحی
16th December 2014, 10:27
سیم سبز به دور دوم سویچ و قبل از رله سیم سبز کوتاوصل نمیشه