PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طریقه برنامه دادن به آی سی 95320

hamzehhossaeni
17th December 2014, 22:11
باسلام خدمت اساتید محترم . ببخشید من تا حالا به ایربگ برنامه ندادم برای برنامه دادن به آی سی 95320 باید به چه صورت عمل کنم ؟ آیا آداپتور مخصوص داره یا با جی تگ باید برنامه داد ؟

ASHKAN-NO
18th December 2014, 01:33
باسلام خدمت اساتید محترم . ببخشید من تا حالا به ایربگ برنامه ندادم برای برنامه دادن به آی سی 95320 باید به چه صورت عمل کنم ؟ آیا آداپتور مخصوص داره یا با جی تگ باید برنامه داد ؟

درود
عزیز این ایسی که اشاره کردید از نوع
8 پین هست و اداپتور معمولی لازم دارید
اگر هم اداپتور ندارید میشه به پایه
ایسی سیم لحیم کرده و انرا پروگرام کنید
در ضمن چون این ایسیها شناسایی خودکار نمی شوند
باید شماره را به صورت دستی وارد کنید
تا بتوانید ان را پروگرام کنید

hamzehhossaeni
18th December 2014, 07:16
ممنون از راهنمایی که کردید. آداپتور آی سی های 16 پایه رو داشتم ولی این آی سی پهن تر بود و فاصله پایه ها به هم نزدیک تر با راهنمایی که شما کردید فقط باید یک آداپتور بگیرم.

فتوحی
18th December 2014, 10:14
سلام شما پایه های ای سی رو با سیم بی یه جک هشت پایه وصل کنید به ترتیب ولی ای سی رو از مدار خارج کنید

TuneUp_Vahab
18th December 2014, 10:25
ممنون از راهنمایی که کردید. آداپتور آی سی های 16 پایه رو داشتم ولی این آی سی پهن تر بود و فاصله پایه ها به هم نزدیک تر با راهنمایی که شما کردید فقط باید یک آداپتور بگیرم.

درود:

دوست عزیز،این نوع آی سی خیلی پایه های ریز و جمع و جور دارد که لحیم کردن سیم به پایه های آن طاقت فرساست.شما آداپتور مخصوص آنرا تهیه نمایید بهتر است.شماره آداپتورMSOP-8 میباشد.

ASHKAN-NO
19th December 2014, 00:12
درود
یک مورد را فراموش کردم عرض کنم شماره ایسی
را به این صورت به صورت دستی وارد کنید
تا پروگرامر بتواند ایسی را پروگرام کند
M95320
مورد بعد اگر اداپتور را تهیه کنید که خیلی
بهتر هست ولی اگر هم نخواستید هزینه کنید
به راحتی می شود یک اداپتور ساخت
و ایسی را روی یک مدار لحیم کرده و
پروگرام کنید

qqaa
19th December 2014, 02:06
سلام دوست من با جیتک جواب میدهد بروی برد من چند تا از این ایسیوهای اربگ را با جیتک برنامه دادم درست شد

TuneUp_Vahab
19th December 2014, 02:49
درود:

دوستان ب عرض برسانم ک آی سی های SMD بر 2نوع معمولی و مینی میباشد.نوع اول با آداپتور 8پین قابل برنامه ولی نوع دوم پهن تر و نازکتر میباشد ک باید سیم کشی شود و بدون آداپتور روی زیف قرار گیرد یا آداپتور مخصوص بخود را تهیه و پروگرام نمود.

hamzehhossaeni
19th December 2014, 03:29
خیلی ممنون از راهنمایی هایی که همه اساتید کردند.آداپتور این آی سی قراره از تهران برام پست کنن. اگه طریقه وصل کردن جیتگ رو هم بزارید خیلی خوبه تا همه استفاده کنن.