PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد نچرخیدن آب در داخل رادیاتور پراید

djagostin
23rd December 2014, 13:00
با سلام خدمت دوستان گرامی .من پراید مدل 82 کاربراتوری دارم. امروز بعد از تقریبا 1 هفته درب رادیاتور ماشین رو باز کردم که مقدار آب داخل رادیاتور رو چک کنم و متوجه شدم که ظاهرا اب داخل رادیات گردش نداره یعنی توی رادیات و که نگاه کردم آب به هیچ طرفی حرکت نمیکرد یا نمیچرخید در صورتی که قبلا که داخل رادیات و نگاه میکردم آب در حال حرکت یا گردش بود ولی الان آب در حالت ساکن یه جا ایستاده و حرکت نمیکنه. میشه راهنمایی بفرمایید چرا اینطوری شده ؟ با تشکر فراوان

TuneUp_Vahab
23rd December 2014, 14:16
با سلام خدمت دوستان گرامی .من پراید مدل 82 کاربراتوری دارم. امروز بعد از تقریبا 1 هفته درب رادیاتور ماشین رو باز کردم که مقدار آب داخل رادیاتور رو چک کنم و متوجه شدم که ظاهرا اب داخل رادیات گردش نداره یعنی توی رادیات و که نگاه کردم آب به هیچ طرفی حرکت نمیکرد یا نمیچرخید در صورتی که قبلا که داخل رادیات و نگاه میکردم آب در حال حرکت یا گردش بود ولی الان آب در حالت ساکن یه جا ایستاده و حرکت نمیکنه. میشه راهنمایی بفرمایید چرا اینطوری شده ؟ با تشکر فراوان

درود:

واتر پمپ چک شود.

djagostin
23rd December 2014, 14:31
دوست گرامی واتر پمپ نو هست تقریبا 1 ماه پیش یه واتر پمپ نو تعویض کردم .

ASHKAN-NO
23rd December 2014, 16:48
درود
دوست عزیز مگه ماشین شما در مورد
حرارت اب مشکلی داره ؟
جوش میاره ؟؟
یا ...
اگر که مشکلی نداره بهتره دستکاری نشود

djagostin
23rd December 2014, 17:12
نه دو ست گرامی . ماشین حرارتش خوبه جوش هم نمیاره . ولی مگه نباید آب داخل رادیات چرخش داشته باشه . مگه از این آب مقداریش داخل موتور نمیره . اگه آب داخل رادیات نچرخه و گردش نداشته باشه پس آب لازم چطوری به موتور میرسه؟ آخه قبلا که داخل رادیات و نگاه میکردم آب حرکت میکرد ولی الان نه .

ASHKAN-NO
23rd December 2014, 17:17
درود
خوب عزیز قبول دارم که اب باید
بچرخه ولی حالا مشکل اینجاست که
اگر به قول شما اب داخل موتور و رادیات
نچرخه شما 100 متر که راه را طی کنید
ماشین به شدت داغ می کنه درسته ؟؟؟
پس نتیجه این می شود که
اب داخل موتور به درستی در جریان هست
شما هم به ماشین سالم
زیاد گیر نده ماشین بفهمه خراب میشه
حالا بیا درستش کن

TuneUp_Vahab
23rd December 2014, 17:45
نه دو ست گرامی . ماشین حرارتش خوبه جوش هم نمیاره . ولی مگه نباید آب داخل رادیات چرخش داشته باشه . مگه از این آب مقداریش داخل موتور نمیره . اگه آب داخل رادیات نچرخه و گردش نداشته باشه پس آب لازم چطوری به موتور میرسه؟ آخه قبلا که داخل رادیات و نگاه میکردم آب حرکت میکرد ولی الان نه .

درود:

دوست عزیز،تو ام ما را گرفتیداااااه!.خسته نباشید.
در ضمن دوستانی ک راهنمای پست شما بودند بی زحمت کلید تشکر زیر هر پست را بفشارید،مطمین باشید ضرر نمی کنید.موفق باشید.

ali-por-56
23rd December 2014, 17:53
سلام
با عرض پوزش از استادان .
برادر گرامی : تا زمانی که ترموستات داخل است .
اب همیشه نمیچرخد .
شما اگر ترموستات را بردارید . اب راحتی میچرخد .
ترموستات برای این است که هر موقع دمای اب بالا رفت
ترموستات باز میشود و اب میچرخد . و زمانی که دمای اب
پایین امد دوباره ترموستات بسته میشود .
پس شما زمانی نگاه میکنید که اب نیاز به چرخش ندارد
مطمعن باش در زمان لازم اب میچرخد .

فتوحی
23rd December 2014, 19:01
سلام
من مامور شدم هی جواب مشکل پراید این دوستمونو بدم .تا ترمستات باز نشه اب نمیچرخه