PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بوت نشدن مادربرد گیگابایت هنگام وصل کردن کارت dvb

abady
31st December 2014, 13:59
با سلام ......مادربرد گیگابایت MA770T-UD3 هنگام نصب کارت DVB SKYSTAR2.6D با این خطا مواجه میشه و لود نیشه لطفا کمک کنید.......با تشکر

91068

91069

91070

M.Salehi
31st December 2014, 14:46
[QUOTE=abady;438465]با سلام ......مادربرد گیگابایت MA770T-UD3 هنگام نصب کارت DVB SKYSTAR2.6D با این خطا مواجه میشه و لود نیشه لطفا کمک کنید.......با تشکر

سلام جناب ابادی

وقتی کارت روی مین برد هست یکبار بایوس رو خالی کنید
و نتیجه رو اطلاع بدید

abady
31st December 2014, 17:16
با سلام........چشم جناب صالحی عزیز انجام میدم ببینم چی میشه.........با تشکر

کلر سی ماوس کردم چندبار کارت هم داخل شیار بود ولی همین خطا ظاهر میشه

M.Salehi
31st December 2014, 21:32
با سلام........چشم جناب صالحی عزیز انجام میدم ببینم چی میشه.........با تشکر

کلر سی ماوس کردم چندبار کارت هم داخل شیار بود ولی همین خطا ظاهر میشه

سلام مجدد

خوب جناب ابادی از سلامت کارت مطمئن هستید
ارور این مدلی که تو محیط داس بوجود میاد ربطی به درایور و ویندوز اینا نداره
مگه اینکه کارت ریسیور یا اسلات مین برد ایراد داشته باشه که باعث ارور بشه
اگه تونستید کارت رو روی یه سیستم دیگه تست کنید

البته یه مورد مشکوکی هست نوشته دیسک بوت فایلر
این مورد زمانی پیش میاد که هارد دیسک یا کابل اون مشکل داره
شما تست کنید بدونه کارت ویندوز بالا میاد یا خیر؟

موفق باشید نتیجه رو اعلام کنید

abady
2nd January 2015, 09:33
با سلام.....کارت را تست کردم مشکلی نداره ضمنا وقتی روی pci کارت مودم نصب میکنم مشکلی نداره و کاملا شناسایی میشه از مادربرد و کارت اطمینان دارم هردو سالمند بدون کارت dvb ویندوز بدون مشکل بالا میاد و فقط در حالتی که کارت را نصب میکنم این اخطار میاد ضمنا من تو نت خیلی گشتم ظاهرا این مشکل فقط در مادربردهای گیگا وجود داره ولی راه حلش را نمیدونم......با تشکر

M.Salehi
2nd January 2015, 13:32
با سلام.....کارت را تست کردم مشکلی نداره ضمنا وقتی روی pci کارت مودم نصب میکنم مشکلی نداره و کاملا شناسایی میشه از مادربرد و کارت اطمینان دارم هردو سالمند بدون کارت dvb ویندوز بدون مشکل بالا میاد و فقط در حالتی که کارت را نصب میکنم این اخطار میاد ضمنا من تو نت خیلی گشتم ظاهرا این مشکل فقط در مادربردهای گیگا وجود داره ولی راه حلش را نمیدونم......با تشکر

سلام

اگه مطمئن شدید کارت با مین برد سازگاری نداره کار زیادی نمیشه روی مین برد انجام داد
فقط میشه بایوس مین برد رو آپدیت کنید که اونم درصدی احتمال تاثیر داره تستش ضرری نداره
اگه تونستید پاور رو هم عوض کنید جهت تست

موفق باشید

abady
2nd January 2015, 23:03
با سلام......بالاخره بعد از کلی تستهای متفاوت روی کیس و کارت متوجه یک جمپر روی کارت dvb شدم که با برداشتن اون مشکل کاملا رفع شد بازهم تشکر میکنم از توجه دوستان مخصوصا جناب صالحی عزیز.....با تشکر

M.Salehi
10th January 2015, 22:56
با سلام......بالاخره بعد از کلی تستهای متفاوت روی کیس و کارت متوجه یک جمپر روی کارت dvb شدم که با برداشتن اون مشکل کاملا رفع شد بازهم تشکر میکنم از توجه دوستان مخصوصا جناب صالحی عزیز.....با تشکر

سلام

جناب آبادی عزیز خوشحالم که مشکل شما حل شد
مورد جالبی هست اگه ممکنه تصویری از اون جمپر قرار بدید

موفق باشید