PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : (تاپيك كامل شد)روشن شدن چراغ جلو و عقب سمندlx-ef7 بعداز باز شدن سوییچ

myarian
10th January 2015, 19:04
با سلام سوییچ سمندlx-ef7 مدل 91 مولتی پلکس حدود 2 ساعت در حالت اول (رادیو)باز بوده و یکی از دربها نیز باز بوده است و قتی که متوجه شدم سوییچ را قطع کنم از آن لحظه کلا دسته راهنما عمل نمیکند ُپشت آمپر و چراغهای آمپر قطع است ُ ماشین که روشن میشود چراغ جلو وعقب آن خودکار روشن میشود راهنما با دسته کار میکند ولی چراغ داخل آمپر روشن نمی شودو بوق نیز ندارم ُ قفل مرکزی نیز عمل نمیکند.لطفا اساتید محترم راهنمایی کنند

فتوحی
11th January 2015, 00:52
سلام
اولین کار سر باطری چند لحظه برداشته شود.اگه نشد ccn دانلود شود

myarian
11th January 2015, 15:48
با سلام
ماشین را نمایندگی های مختلف بردم همشون کلی کار کردند و میگفتند cnn و یا fn دانلود نمی شود. و با اخذ نقشه از سایت حاضر و چک کردن مسیر سیم کشی و تجهیزات مرتبط و در نهایت با تعویض فیوز f10 از زیر داشبورد سمت راننده( فیوز 5 آمپر کوچک ) مشکل حل شد.

m,dehghan
11th January 2015, 16:54
درود
دوست عزیز آیا مشکل شما همون فیوز بود و بس؟؟

فتوحی
11th January 2015, 19:51
اقا فک کنم مارو گرفتن
اخه این همه جا رفته نفهمیدن یه فیوز سوخته؟

myarian
11th January 2015, 21:22
درود
دوست عزیز آیا مشکل شما همون فیوز بود و بس؟؟
بله الان هم که فیوز را بردارم همان حالت اتفاق می افتد.

myarian
11th January 2015, 21:28
اقا فک کنم مارو گرفتن
اخه این همه جا رفته نفهمیدن یه فیوز سوخته؟
نه آقا مگر بیکاریم که بخواهم دوستان را آزار بدهم. واقعا هر کجا رفتم بعد از کلی معطلی و قصد سرکیسه کردن و ماشین را خواباندن به نتیجه مثبتی منجر نمی شد . و این تجربه شخصی بنده بود که با دوستان به اشتراک گذاشتم . الان هم با تکرار (قطع فیوز در صورت باز بودن سوییچ این اتفاق میافتد. جهت اطلاع مدل ماشین سمند مولتی پلکس ef7 بنزینی با سیستم برق و کامپیوتر ایتالیایی است.با تشکر از دوستان
.