PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در شناسایی SD Card (کمک فوری)

faranak00
14th January 2015, 14:48
سلام و خسته نباشید

من یه SD Card با حافظه 8 گیگ دارم که روی گوشی میزاشتمش بعضی اوقات میزد که حافظه آسیب دیده و باید فرمت بشه که هروقت این پیام میومد من توجه نمیکردم و گوشی رو یه بار خاموش روشن میکردم تا درست میشد اما الان دیگه هرکاری میکنم درست نمیشه و میگه باید فرمت کنید و منم اطلاعات خیلی مهمی توی این رم دارم و نمیتونم قیدش رو بزنم . به کامپیوتر هم که وصل میکنم یا شناسایی نمیکنه یا اگر شناسایی کرد میگه فقط اسم رم رو میاره و اصلا هیچ اطلاعاتی درباره مموری نمیده و میگه باید فرمت بشه
میخواستم از دوستان خواهش کنم اگر راهی هست به من بگند تا قبل از اینکه فرمت کنم بتونم اطلاعاتم رو از روی رو در بیارم
لطفا اگه کسی راهی بلده هرچی زود تر یه روش
بگه ... ممنون

*IRAN*
14th January 2015, 15:41
سلام و خسته نباشید

من یه SD Card با حافظه 8 گیگ دارم که روی گوشی میزاشتمش بعضی اوقات میزد که حافظه آسیب دیده و باید فرمت بشه که هروقت این پیام میومد من توجه نمیکردم و گوشی رو یه بار خاموش روشن میکردم تا درست میشد اما الان دیگه هرکاری میکنم درست نمیشه و میگه باید فرمت کنید و منم اطلاعات خیلی مهمی توی این رم دارم و نمیتونم قیدش رو بزنم . به کامپیوتر هم که وصل میکنم یا شناسایی نمیکنه یا اگر شناسایی کرد میگه فقط اسم رم رو میاره و اصلا هیچ اطلاعاتی درباره مموری نمیده و میگه باید فرمت بشه
میخواستم از دوستان خواهش کنم اگر راهی هست به من بگند تا قبل از اینکه فرمت کنم بتونم اطلاعاتم رو از روی رو در بیارم
لطفا اگه کسی راهی بلده هرچی زود تر یه
روش
بگه ... ممنون

داداش عیبی نداره شما فرمت کنید بره فقط دیگه چیزی داخل رم نریزید بعد از فرمت سپس به وسیله برنامه ریکاوری فایهای حذف شده رو برگردونید

faranak00
15th January 2015, 20:50
داداش عیبی نداره شما فرمت کنید بره فقط دیگه چیزی داخل رم نریزید بعد از فرمت سپس به وسیله برنامه ریکاوری فایهای حذف شده رو برگردونید
ممنون از راهنماییت

مطمینید میشه ریکاوری کرد؟؟8گیگ اطلاعات ...
با چه برنامه ای میشه ریکاوری کرد؟

*IRAN*
15th January 2015, 21:40
ممنون از راهنماییت

مطمینید میشه ریکاوری کرد؟؟8گیگ اطلاعات ...
با چه برنامه ای میشه ریکاوری کرد؟

داداش این نرم افزار نصب کن عالیه من خودم از این استفاده میکنم