PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : (تاپيك كامل شد)بد کارکردن موتور پژو405 وروشن وخاموش شدن متوالی چراغ چک پشت آمپر

ASALAK
20th January 2015, 01:10
درود دوستان
امروز عصر خودرو رو روشن کردم وبلافاصله حرکت کردمولی بعد از چند دقیقه چراغ خطا پشت آمپر روشن سد وموتور در حالت ایستاده ودر جا بد کار میکنه ووبه اصطلاح ۳ کار میکنه ودور موتور زیر 1 میاد وبین خاموش,
وروشن بودن دل دل میکنه آلی با گاز دادن وحدر حرکت هیچ مشکلی نداره چه روی گاز cng وچه بنزین .
لطفا عنایت فرموده راهنمایی کنید

فتوحی
20th January 2015, 10:41
استپر موتور احتمالا سوخته دیاگ بزنی معلوم میشه یعنی سویچ بلافاصله استارت زدی قفل کرده

TuneUp_Vahab
20th January 2015, 11:46
درود دوستان
امروز عصر خودرو رو روشن کردم وبلافاصله حرکت کردمولی بعد از چند دقیقه چراغ خطا پشت آمپر روشن سد وموتور در حالت ایستاده ودر جا بد کار میکنه ووبه اصطلاح ۳ کار میکنه ودور موتور زیر 1 میاد وبین خاموش,
وروشن بودن دل دل میکنه آلی با گاز دادن وحدر حرکت هیچ مشکلی نداره چه روی گاز cng وچه بنزین .
لطفا عنایت فرموده راهنمایی کنید

درود:

دوست عزيز،توصيه دوستمان را بكار برده،اگر خودرو دوگانه دسني هست سوكت انژكتور و امولاتور را نيز بررسي كرده دياگ بهش وصل كنيد عيب را محدود نماييد.

navab-88
20th January 2015, 15:35
دوست غزیز لطفا سال ساخت خودرو -شرکتی و یا کارگاهی بودن سیستم گاز را بفرمایید./

ASALAK
20th January 2015, 17:57
درود دوستان

شاید باور نکنید .تمامی موارد رو تست کردم ودر آخر ناباورانه متوجه شدم سرسیلندر ماشین بنده محل برگزاری مراسم رقص وپایکوبی وصرف غذای موشها وخصوصا WC عموی اونهاست .مناسفانه بر اثر ادرار موشها ونفوذ اون بزیر وایرها باعث برق دزدی شده ودر نتیجه چراغ چک روشن واحتراق وجرقه ناقص زده میشد .
از توجه وسرعت پاسخ همتون ممنونم .