PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کیت هشدار شارژ بالای دینام

mostafaazizi
21st January 2015, 12:27
میخوام کیت هشدار شارژبالای دینام بسازم روی ماشین مشتری ها نصب کنم
حدود 2 سال پیش اقایalihi53 یه عکس از این کیت قرار دادن
لطفا دوستانی که از این نوع کیت ها نصب کردن راهنماییی فرمایید کدام ارزانتر برام تموم میشه بسازم یا بخرم

mostafaazizi
11th February 2015, 23:01
کیت هشدار درست کردم و در مرحله تست روی خودرو است -بزودی با قیمتی حدود 20000الی25000ت جهت نصب فقط روی خودرو های همکاران کیانستی اطلاع رسانی میکنم چون نصب روی خودرو مشتری یه ضرر تعمیرکاران ای سی یو است
کیت فوف به روش قدیمی (آپ امپ )کیت های مشایه که دارای خطا هستند درست نشده و دارای میکرو کنترل-رگلاتورمحافظ جهت نسوختن خود کیت تا ولتاژ 25 ولت است
کیت فوق به محض رفتن ولتاژروی 15.3 شروع به زدن بوق و چشمک ال ای دی قرمزبه مدت 10 ثانه و در صورت تداوم شارژ بالا بوق ممتد میزنه تا راننده به باطری ساز مراجعه کنه تا ecu نسوزه
و در صورت فرسوده بودن باطری در هنگام روشن کردن 5ثانیه هشدار و چشمک سبز میزنه
میخواستم خروجی رله قطع کن دینام بزارم ولی رله ای که 80 آمپرواقعی جریان تحمل کنه بالای 100000 ت قیمت دادن
معمولا دینام چند روز قبل از خصارت زدن و تمام شدن اسید باطری و سوختن فیوز و بالا رفتن ولتاژ بیشتر از 18.5خودشو نشون میده .باطری تا زمانی که اسیدش کم نشه و فیوز شارژ دینام نسوزه ولتاژ رو ژیر18 نگهمیداره