PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 206 تیپ6 فول با پیکربندی بی اس ای بدون absکل چراغ های پشت امپر روشن میشه چرا؟ چکار کنیم چراغabsغیر فعال شود

دیاکونا
21st January 2015, 21:55
absراچطوری غیر فعال کنیم چراغش روشن نشه.با پیکربندی دستی انجام نشد با پیکربندی اتومات بدون absتمام چراغهای پشت امپر روشن میشه لطفا راهنمای کنید

فتوحی
22nd January 2015, 10:23
اگر ایسیو ابی اس سوخته باید سیمهای شبکه بهم وصل بشن و سنسور کیلومتر اضافه شود.

دیاکونا
22nd January 2015, 21:08
ممنون اقای فتوحی عزیز پس با پیکربندی بی اس ای نمیشه باید شبکه کن یکسره بشه تا ای بی اس از مدار خارج بشه

فتوحی
22nd January 2015, 22:51
بله همین طوریه

حمید بهرامپور
23rd January 2015, 10:21
اگر ایسیو ابی اس سوخته باید سیمهای شبکه بهم وصل بشن و سنسور کیلومتر اضافه شود.
:redface:

درود میشه بفرمایید روی گیربکس اتومات چطور سنسور کیلومتر نصب میشه.:redface:.... در ضمن در تیپ 6 نیازی به یکسره کردن شبکه نیست شما سوکت abs رو خارج کنید ماشین روشن میشه چون رفت و برگشت شبکه روی ecu گیربکس هست و پایه شبکه روی abs خالیه.

فتوحی
23rd January 2015, 10:25
بله حق باشماست توجه نکردم.ولی یه گیربکس دستی بزاره روش بازم نمیشه:redface::redface::redface:

دیاکونا
23rd January 2015, 10:34
تا اونجایی که اطلاع دارم روشن شدن چراغهای پشت امپر به خاطر کروز کنترله که دوستان بهش اشاره نکردن در ضمن اگه نقشه بوش 7.4.5 رو نگاه کنید شبکه کن هم در absهست هم گیربکس اتومات تو نقشه من اینجوریه .در ضمن روشن بودن چراغهای پشت امپر به خاطر قطی شبکه ون بوده اگر اشتباه می کنم تصحیح کنید

فتوحی
23rd January 2015, 10:40
اگر ایراد از پیکر بندی باشد کروز رو توی bsiو ایسیو موتور غیر فعال کنید درست میشه

دیاکونا
23rd January 2015, 10:51
فقط می خواستم چراغ absتو قسمت پشت امپر با روشن شدن موتور خاموش بشه چون موتور absقفل کرده بود خطا دایم داشت.که متاسفانه موفق به این کار نشدم مشتری می خواست همه چی کار کنه فقط چراغ خاموش بشه