PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 206 j34 گاز نخوردن

فتوحی
9th February 2015, 10:44
دوستان خودرو فوق وقتی سرده گاز نمیخوره فن هم دور تند کار میکنه خطا هم نداره

فتوحی
9th February 2015, 11:03
البته سنسور اکسیژن تا گاز ندی تغییر نمیکنه پارامترش

mh310
9th February 2015, 11:07
درود
با یه ایسیو دیگه تست کردی

فتوحی
9th February 2015, 11:18
نه ایسیو ندارم

امیرفتوحی
9th February 2015, 11:23
منم یه سری این مشکل داشتم دریچگازعوض کردیم درست شد تستی نداری بندازی

mh310
9th February 2015, 11:39
درود
ی بار دانلود کن و نتیجه رو بگو

TuneUp_Vahab
9th February 2015, 12:01
درود:

جناب فتوحي اين مورد مربوط به دريچه گاز برقي ميباشد.سوكت آنرا بررسي نموده و ايسيو را دوباره برنامه ريزي نماييد.

qqaa
10th February 2015, 02:50
درود از فایل بیکد استفاده کنید اگر نتیجه نگرفتید اول یک دریچه گاز تست بکنید اگر نشد از ایسیو میباشد البته طبق فرمایش دوستان هم عمل کنید

m,dehghan
10th February 2015, 17:27
جناب فتوحی
اگر دریچه و ایسیو تستی نداری به نظر من سوکت دریچه گاز روعوض کن و سیم کشیش را کامل حتی پین رو از داخل سوکت بکش بیرون و عوض کن
بارها برام اتفاق افتاده وهمینجوری درستش کردم
حتی درب ایسیو رو بازکن واز روی پشت برد تا سر سیم تست کن وصل باشه.
موفق باشید

sajadnasirpor
10th February 2015, 18:50
سلام دوست عزیز همانطور که دوستان گفتند مشکل شما از دریچه گاز هست دریچه گاز رو عوض کنید تمام درست میشه روشن شدن فن هم بخاطر خرابی دریچه گاز هست

mostafaazizi
10th February 2015, 23:52
امروز صبح مشتری با همین مورد پیشم اومد گفت وقتی بارون میاد ایتوری میشه با ماشین دور زدم یه دفعه ماشین خفه شد فن دور تند کار کرد و خطای سنسور دریچه گاز اشگال در عملکرد میزد .ولی گاز نمی خورد و با فشاربه پدال زاویه دریچه روی 12 درصد مونده.سیم هارو از نظر برق دزدی و لختی برسی کردم به مشتری گفتم یه 206 دیگه بیار دریچه تست کنیم گفت چرا بارون میاد اینطوری میشه آخه داشت بارون میامد.با پاک کردن خطا درست میشه.همه سیم و فیش های دریچه گاز رو یرسی کردم نشد خلاصه شاکی شد گفت بلد نیستی دست نزن رفت

sajadnasirpor
11th February 2015, 12:50
سلام دوست عزیز برای کار کردن باید ابزار تستی داشته باشی تا هم سرعت عیب یابیت جلو مشتری بره بالا و هم اعتماد به کار کردن شما و برای این مدل باید یه دریچه گاز تستی داشته باشی چون اکثر عیب این مدل از دریچه گاز هست یا گشاد شدن پین های سوکتش