PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه انتقال دادن دزدگیرفابیریک به معمولی

امیرفتوحی
12th February 2015, 13:35
باسلامکسی هست راهنمایی کنه نحوه تغیردادن ریموت فابریک 206به دزدیگرمعمولی دوستان کسی روششوبلده

IRANIA
15th February 2015, 10:57
باسلامکسی هست راهنمایی کنه نحوه تغیردادن ریموت فابریک 206به دزدیگرمعمولی دوستان کسی روششوبلده

سلام دوست عزیز
شما میخواهید ریموت فابریک 206 را با دزدگیر معمولی ست کنید؟
این کار امکان پذیر نیست اما راه حل دارد به تازگی ریموت وارد بازار شده که داخل سوئیچ 206 جا گذاری میشود و با دستگاه دزدگیر معمولی ست میشود

امیرفتوحی
15th February 2015, 11:30
ولی من چشای خودم دیدم که ریموت فابیرک ۲۰۶انتقال داده بودن به دزدگیر زیموت بازکردم ایسی ۸پایه عوص کرده بودن دوستان کسی بلده روشوبه مایاد بدن.ازمشتری پرسیدم گفت دوسال پیش ایکاروکرده یه دزدگیر ساز

IRANIA
15th February 2015, 16:47
ولی من چشای خودم دیدم که ریموت فابیرک ۲۰۶انتقال داده بودن به دزدگیر زیموت بازکردم ایسی ۸پایه عوص کرده بودن دوستان کسی بلده روشوبه مایاد بدن.ازمشتری پرسیدم گفت دوسال پیش ایکاروکرده یه دزدگیر ساز

دوست عزیز اگر آی سی ریموت را هم عوض کنید فرکانس کریستال را نمیتونید تغیر بدید
در ضمن آی سی های ریموت های معمولی 6 ولت یا 9 ولت هستند ولی ریموت فابریک 206 با 3 ولت درایو میشود

امیرفتوحی
15th February 2015, 18:18
خوب دوست عزیز راه چاره چیه ولی من اینودیدم هیچ کاری نمی شه کرد

IRANIA
16th February 2015, 00:51
خوب دوست عزیز راه چاره چیه ولی من اینودیدم هیچ کاری نمی شه کرد
راه چاره را عرض کردم
برد داخل ریموت فابریک را دربیارید و با برد ریموت دزدگیر که مخصوص ریموت 206 طراحی شده جای گزین کنید

m.jamali
10th July 2015, 23:44

درود دوست عزیز خب یه دزدگیر فابریک 206 بزارید که خوده ریموت هم باهاش کار میکنه احتیاجی به دست کاری ریموت هم نداره حتی قابلیت بی صدا کردن دزدگیر رو با ریموت فابریک داره موفق باشید