PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دزدگیر تصویری king kong یا تصویری magiccar چینی ؟؟؟؟

morad2923
3rd March 2015, 03:22
دوستان سلام
میخواستم بنده را در این مورد راهنمایی بفرمایید .من روی ماشین قبلیم چند سال پیش دزدگیر ماجیک کار چینی بستم حدود 165 سال 89 پول دادم حالا یه ماشین گرفتم که دزدگیرش همان تصویری مدل king kong می باشد به نظر دوستان کدامیک بهتر است در مجموع که من روی ماشین ببندم ...لطفا دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی بفرمایند ...

فتوحی
3rd March 2015, 10:22
ماجیکار تصویری بهتره.

morad2923
7th March 2015, 09:03
دوست عزیز این ماجیکار نیست . ماجیک کار روش خورده یه چیزی شبیه اسم ماجیکار یعنی به این صورت magiccarحالا لطفا راهنمایی بفرمایید...

فتوحی
7th March 2015, 10:21
ماجیکاری که شما میگید تقلبیه ولی به ظاهر و کارایی فک کنم بالاست اما کینگ کونگ شاید ساده تر اما جنسش مرغوبتره بستگیم داره رو چه ماشینی ببندی.

morad2923
7th March 2015, 22:36
ماجیکاری که شما میگید تقلبیه ولی به ظاهر و کارایی فک کنم بالاست اما کینگ کونگ شاید ساده تر اما جنسش مرغوبتره بستگیم داره رو چه ماشینی ببندی.

راستش روی پرشیا هست من خودم ماشین قبلیم داشتم باز کردم حالا میخواهم بدونم کدوم بهتره از نظر ظاهر و دکمه ها و کارایی ها شبیه به هم هستند اما نمیدونم کدوم بهتره....؟؟!!