PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل 206

امیرفتوحی
13th March 2015, 20:07
باسلام دوستان چندتامشتری دارم اول صبح ماشین تا5دقیقه گاز نمیخوره تاروشن بشه همه چی عوض شده درست نمیشه میخوام یه برنامه باشه این کلابرداره مثل 206دیگه ایاراهی هست که اینوبرداری

دیاکونا
13th March 2015, 20:46
درود بر شما
دوست من ایسیو چیه؟تیپ چنده؟دریچه گاز برقیه؟می خوای دریچه گاز دستی بشه؟منظورتونو واضحتر بیان کنید.

امیرفتوحی
13th March 2015, 21:41
دروددوست عزیزj34میخوام اول صبح دیگه تاگرم میشه گازبخوره بعضی مدلاش گاز نمیخوره

دیاکونا
13th March 2015, 22:46
دوست من این ماشین ها باید قطعات تستی مثل دریچه گاز برقی تستی ذاشته باشی.وقتی دمای اب زیر 30 درجه باشه مقدار دهی اولیه انجام بدی. یکی از عامل موفقیت در کار داشتن قطعه تستی می باشد.بدون داشتن قطعه تستی کار انجام نده.گاز خوردن ماشین در حالت که ماشین سرده استپر موتور انجام میده یا همون حالت ساسات.که استپر هم اطلاعات دمای ماشین رو از فشنگی دمای اب می گیره.در جی34 این عمل استپر بر عهده دریچه گاز برقی می باشد.اونم باید تستی داشته باشی .هیچ وقت ریسک نکن قطعه تستی نداشتی کار انجام نده چون تعمیر گات بدنام میشه کافی فقط دو بار اشتباه کنی.از قطعات تسیتی اصلی استفاده کن بزرگوار موفق باشی.

فتوحی
13th March 2015, 23:06
بادرود خدمت جناب وریا اقا این دوستمون میخواد این مدل که صبحها تا دما زیر چهله گاز بخوره ایا شما روشی دارید؟

امیرفتوحی
13th March 2015, 23:08
جناب دیاکونادریچه گاز تست کردم روش همین مشکل داره من چند جایی دیگه پرسیدم این مشکل مال برنامه است یکی از مهندس فوق تخصص الکترونیک یه فایل اصلاح شده قراره واسم بفرسته روش تست میکنم خبرشوبهتون میدم این مشکل یکی دوتا نیست چند تا ماشینه

دیاکونا
13th March 2015, 23:16
دوست من اگه منظورتون اینه دما نسبت به مقدار واقعی بالاتر نشون بده. باید سر راه فشگی دمای اب مقاومت به صورت موازی قرار بدین البته خودم تست نکردم.احتمالا جواب بده.باید تست کنی

امیرفتوحی
13th March 2015, 23:23
فکرنکنم جواب بده حالا روششوبگوتا تست کنم شاید جواب داد

دیاکونا
13th March 2015, 23:30
دوست من یه کاری کن شما سوکت فشنگی اب رو در بیار فشنگی تستی خودت در دستت نگه دار سوکت فشنگی رو روی فشنگی که در دستته جا بزن.بعد با فندک سرفشنگی رو حرارت بده تا دما بالا بره بعد استارت بزن ببین گاز میخوره یا نه.

امیرفتوحی
13th March 2015, 23:36
مرسی جناب حتماانجام میدم .فایل اصلاح شده شماسراغ نداری یابخوای ورژن ببری بالا.ایاراه چاری میشناسی

دیاکونا
13th March 2015, 23:53
دوست من اگه دانلود میخوای بزنی همون ورژن خودش رو بزن چون قبلا با همین ورژن خودش مشکلی نداشته اگه واقعا مشکل از برنامه باشه.متاسفانه من همچین برنامه اصلاحی ندارم اگه دوستان دارن رو سایت بذارن.اگه مشکل با این روشی که گفتم حل بشه .1فشنگی شرکتی اصلی بنداز 2 مقدار دهی اولیه اونم زیر دمای 30 درجه انجام بدی 3دانلود همون ورژن خوش رو بزن 4 اگه باز درست نشه مشکل از کامپیوتره.که اونم باید یه کامپیوتر بی کد جی 34 تستی بندازی بعد پیکربندی کنی بعد تست کنی.

امیرفتوحی
14th March 2015, 12:23
دوستان کسی نبود راهنمایی کنه کسانی که تجربه دارن

حمید بهرامپور
14th March 2015, 14:43
جناب دیاکونادریچه گاز تست کردم روش همین مشکل داره من چند جایی دیگه پرسیدم این مشکل مال برنامه است یکی از مهندس فوق تخصص الکترونیک یه فایل اصلاح شده قراره واسم بفرسته روش تست میکنم خبرشوبهتون میدم این مشکل یکی دوتا نیست چند تا ماشینه

با سلام و احترام خیلی خوشحال میشیم با این مهندس فوق تخصص الکترونیک آشنا بشیم برادر شما هفته پیش یه پست باز کردین با همین مضمون ای کاش همون پست رو ادامه میدادین ایرادعجیب درj34 (http://kiansat.kim/showthread.php?t=89757) موفق باشید

امیرفتوحی
14th March 2015, 17:35
بااحترام مهندس این مشکل با اون فرق میکنه اون پست صبح خیلی استاردمیخورد تاروشن بشه ولی این پست مشکل صبح روشن میشه گازه نمی خوره ما دراین پست مشکل گاز نخوردن داریم