PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریموت کارخانه ای پژو پارس ...

morad2923
17th March 2015, 02:19
سلام دوستان عزیز من میخواستم بدونم این ریمت که همراه سوئیچ هست و برای قفل مرکزی استفاده میشه چطوری میشه یک عدد مجدد کد داد و با فرکانس ان ست کرد ؟؟؟

فتوحی
17th March 2015, 10:13
سلام
یک عدد ریموت دو دکمه ای تاشو گرفته ویک عدد تک سویچ تگ رو باید با دیاگ کد زد و ریموت رو با یونیت قفل مرکزی با دستم میشه ست کرد

کارا
18th March 2015, 12:29
دوست محترم ماشین مال چه سالی هستش ایا ایمو دارد

یا فقط بحث کد دادن به ریموت قفل مرکزیه

اگه ایمو داره تعریف سویچ نسبت به ایسیو زینس سازم و ......

اگر یونیت قفل مرکزی هست یو نیت رو در اورده وبازدن جای اثصال در یک لحظه

صدایی به گوش میر سه اون موقع دکمه ریموت را فشار داده تا ریموت کد بگیره

(توضیحات یونیت ها مختلف بوده وریموت ها با همه انها ساز گار نمیباشد)

morad2923
21st May 2015, 13:30
دوست محترم ماشین مال چه سالی هستش ایا ایمو دارد

یا فقط بحث کد دادن به ریموت قفل مرکزیه

اگه ایمو داره تعریف سویچ نسبت به ایسیو زینس سازم و ......

اگر یونیت قفل مرکزی هست یو نیت رو در اورده وبازدن جای اثصال در یک لحظه

صدایی به گوش میر سه اون موقع دکمه ریموت را فشار داده تا ریموت کد بگیره

(توضیحات یونیت ها مختلف بوده وریموت ها با همه انها ساز گار نمیباشد)

دوست عزیز این یونیت پژو پارس مدل 87 کجای ماشین نصب شده راهنمایی بفرمایید لطفا اگه امکان داره با تصویر ...متشکرم

TuneUp_Vahab
21st May 2015, 14:06
دوست عزیز این یونیت پژو پارس مدل 87 کجای ماشین نصب شده راهنمایی بفرمایید لطفا اگه امکان داره با تصویر ...متشکرم

درود:

بالاي پاي چپ راننده داخل محفظه عيب ياب با دو پيچ ستاره اي چفت شده.قوطي مشكي لاغر و دراز.

morad2923
23rd May 2015, 10:35
درود:

بالاي پاي چپ راننده داخل محفظه عيب ياب با دو پيچ ستاره اي چفت شده.قوطي مشكي لاغر و دراز.

دوست عزیز تصویر برد رو داری روی تصویر اون 2 نقطه اتصال رو نشون بدی...؟؟/

TuneUp_Vahab
23rd May 2015, 11:46
دوست عزیز تصویر برد رو داری روی تصویر اون 2 نقطه اتصال رو نشون بدی...؟؟/

بفرماييد

morad2923
28th May 2015, 00:05
بفرماييد

مرسی عزیز زحمت کشیدین
ولی یه سوال واسه من تو این قسمت جعبه فیوز هستش ..کدوم قسمت میتونه باشه و من میخواستم تصویر از برد اصلی رو که باید 2 نقطه رو اتصال بدم و مچ کنم رو ببینم اگه امکان داره انو واسم بزار ...
متشکرم

حميد ذوالعلا
28th May 2015, 02:20
مرسی عزیز زحمت کشیدین
ولی یه سوال واسه من تو این قسمت جعبه فیوز هستش ..کدوم قسمت میتونه باشه و من میخواستم تصویر از برد اصلی رو که باید 2 نقطه رو اتصال بدم و مچ کنم رو ببینم اگه امکان داره انو واسم بزار ...
متشکرم
سلام
با تشكر از همكارم جناب گلستان.بابت عكس و توضيحات.
در خوردهاي سمند مكان يونيت قفل مركزي همان جاي جعبه فيوز است كه در عكس بالا مشخص شده.(جعبه فيوز در سمند به داخل موتور منتقل شده).
در پژو يونيت قفل مركزي مقابل زانوي سمت راست راننده ميباشد. بالاي پدال گاز.
يونيت هاي قفل مركزي مدل هاي مختلف دارند.
لطفا قطعه را باز كنيد و از برد عكس گرفته و ارسال كنيد تا دوستان محل اتصال تعريف ريموت را برايتان مشخص كنند.

sajadnasirpor
28th May 2015, 11:24
مرسی عزیز زحمت کشیدین
متشکرم

خدمت شما نحوه کد دهی ریموت های ایران خودرو وسایپا
نحوه کد دهی ریموت های ایران خودرو و سایپا (http://kiansat.kim/showthread.php?t=91529&p=458049#post458049)

TuneUp_Vahab
28th May 2015, 14:48
مرسی عزیز زحمت کشیدین
متشکرم

درود:

دوست عزيز،در بعضي مدلها هم،گيرنده فرستنده در پشت چراغ سقف قرار دارد كه آنهم زير تلق با دو عدد آلني بسته شده.