PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه میتوان چراغ نمایش گر باز بودن درب را روی کیلومتر پرشیا فعال کرد؟؟؟؟

morad2923
27th March 2015, 01:01
در مدل های غیر از سال زمانی که درب ماشین باز است چراغ پشت آمپر روشن نمیشود که نشان دهنده باز بودن درب هاست چگونه میتوان آن را فعال کرد در ضمن روی برد کیلومتر ال ای دی هم دارد ولی روشن نمیشود یعنی فعال نیست ؟؟؟؟؟

ASHKAN-NO
27th March 2015, 01:48
درود
خود من هم پرشیا مدل 86 دارم دقیقا همین
مشکل را دارم البته برای من
هم چراغ کمربند و هم دربها روشن نمیشه
بقیه چراغها درسته

morad2923
27th March 2015, 15:36
[QUOTE=ASHKAN-NO;451251]
درود
خود من هم پرشیا مدل 86 دارم دقیقا همین
مشکل را دارم البته برای من
هم چراغ کمربند و هم دربها روشن نمیشه
بقیه چراغها درسته

سلام
عزیز چکارش میشه کرد راهی داره که اینهارو فعال کرد این نمایشگر دربها خیلی خوب هست ولی چرا فعال نیست نمی دونم
؟؟؟؟

ASHKAN-NO
27th March 2015, 15:51
درود
عزیز خود من هم همین مشکل را با ماشینم
دارم
برای من هم روشن نمیشه
منتظر بمانیم مدیر بخش شاید نظری داشت
البته من از یک تعمیرکاری پرسیده بودم
به من گفت که اینها وصل نیستند و نمیشه
کاری کرد حالا نمیدونم راست گفت یا دروغ

فتوحی
28th March 2015, 01:14
دوستان این برا فعال کردن چراغ در باید منفی درها که از سوکت مشکی بالای پای چپ راننده پایه 4 رابا یه تکه سیم به پشت امپر کشیده و امپر باید باز شود و جا لامپش خالیه ولامپ نوع smdباید نصب گردد و سیم مورد نظر رابه پایه منفی لامپ وصل کنید. تمام

morad2923
29th March 2015, 03:08
دوستان این برا فعال کردن چراغ در باید منفی درها که از سوکت مشکی بالای پای چپ راننده پایه 4 رابا یه تکه سیم به پشت امپر کشیده و امپر باید باز شود و جا لامپش خالیه ولامپ نوع smdباید نصب گردد و سیم مورد نظر رابه پایه منفی لامپ وصل کنید. تمام

دوست عزیز من پشت آمپر را باز کردم واسه من لامپاش هست اگه سیم رو وصل کنم اکی میشه ؟//واسه من پرشیا هست در ضمن از روی برد لحیم کنم ؟

sajadnasirpor
29th March 2015, 11:37
سلام دوست عزیز شما از روی بر این کار رو نکنید شما با تست لامپ یکی یکی به پین های سوکت آمپر منفی بدین هر کدام که منفی گرفت و چراغ مورد نظر روشن شد همون سیم رو مستقیم به سیم لای دری وصل کنید وگر نه از روی بر ممکن هست به برد آسیب رسونه

morad2923
29th March 2015, 13:01
سلام دوست عزیز شما از روی بر این کار رو نکنید شما با تست لامپ یکی یکی به پین های سوکت آمپر منفی بدین هر کدام که منفی گرفت و چراغ مورد نظر روشن شد همون سیم رو مستقیم به سیم لای دری وصل کنید وگر نه از روی بر ممکن هست به برد آسیب رسونه

سلام
درست میفرمایید بخاطر اینکه اگه مستقیم وصل بشه امکان داره مدار برگشت اسیب برسونه
من درحالتی که کیلومتر رو باز کرده بودم با 3 ولت تست کردم مثبت رو به پایه مثبت همان لامپ ومنفی رو به پایه های سوکت ولی تاثیر ونتیجه ای حاصل نشد که احتمالا بخاطر این بوده که مدار روش برق نیست و ممکن هست خیلی از قطعات تغذیه لازم داشته باشه تا عمل کنه
بحرحال ممنونم من تست میکنم و نتیجه را اعلام خدمتتون عرض مینمایم...

فتوحی
29th March 2015, 20:42
دوست عزیز به احتمال زیاد منفی فقط بهش بدی ردیفه شما ببینید مثبت 3ولت پشت لامپ رو دارین.