PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ( مشکل رفع شد ) پریدن کد پراید یورو 4 با برداشتن سر باطری

دیاکونا
4th April 2015, 21:08
با سلام خدمت اساتید محترم
یه پراید یورو4 با ایسیو کروز و ایموبلایزرCIM2با برچسب نارنجی. اینو مکانیک سر باطری رو به مدت 10 تا 12 دقیقه برداشته بعد سرباطری رو جا زده
در حالت سویچ باز چراغ ایمو دایم روشن بود و قبلش ماشین روشن می شد بعد از برداشتن سر باطری دیگه روشن نشد. ما دیاگ زدیم از طریق زیمنس وارد میشد ولی پارامتر نداشتیم در ضمن هیچ خطایی نداشت.ماشین مدل 93 با 7000 کارکرد و گارانتی هم داشت دوستان اگه در این زمینه اطلاعاتی دارن در اختیارمون بذارن ممنون میشیم.البته به گفته مکانیک در حالت سویچ بسته سر باطری رو برداشته بود.چون گارانتی داشت حقیقتش فرستادم نمایندگی.اشتباه از کجا بوده به همچین مشکلی برخوردیم؟؟

امیرفتوحی
4th April 2015, 22:32
دروددوست عزیزشماباچه دستگاهی وارد شدی

دیاکونا
4th April 2015, 22:39
با دستگاه دیاگ پردازش موتور

امیرفتوحی
4th April 2015, 22:51
درودجناب دیاکوناپردازش موتورجواب نمیده من با سمنداین مشکل داشتم جواب ندادفرستادم نمایندگی

امیرفتوحی
4th April 2015, 22:57
اصلااز92به بالا جواب نمیده شمابایدیه دستگاه دیگه هم داشته باشی

دیاکونا
4th April 2015, 23:07
درود بر شما جناب امیر فتوحی عزیز
اخه مشکل از دستگاه من نیست اینو قبول دارم که دستگاه ورژن جدید رو ساپورت نکنه
و این مشکل با تعریف سویچ حل میشه ولی چرا با برداشتن سر باطری کد پریده این برای من سواله.اشتباه ما کجا بوده که کد پرونده؟می خوام که تکرار نشه یه جای کار اشتباه بوده که کد پرونده.

امیرفتوحی
4th April 2015, 23:41
من یه mvm۱۱۰سرباطریشوبرداشتم پنج تا کار کرده بود یهوی رفت روی دویست پنجاه الان دیگه جنس خوب نداریم که بندازن همش تقلبی کارنمی کنه

فتوحی
5th April 2015, 10:48
با سلام خدمت اساتید محترم
یه پراید یورو4 با ایسیو کروز و ایموبلایزرCIM2با برچسب نارنجی. اینو مکانیک سر باطری رو به مدت 10 تا 12 دقیقه برداشته بعد سرباطری رو جا زده
در حالت سویچ باز چراغ ایمو دایم روشن بود و قبلش ماشین روشن می شد بعد از برداشتن سر باطری دیگه روشن نشد. ما دیاگ زدیم از طریق زیمنس وارد میشد ولی پارامتر نداشتیم در ضمن هیچ خطایی نداشت.ماشین مدل 93 با 7000 کارکرد و گارانتی هم داشت دوستان اگه در این زمینه اطلاعاتی دارن در اختیارمون بذارن ممنون میشیم.البته به گفته مکانیک در حالت سویچ بسته سر باطری رو برداشته بود.چون گارانتی داشت حقیقتش فرستادم نمایندگی.اشتباه از کجا بوده به همچین مشکلی برخوردیم؟؟

جناب وریای عزیز سر باطری رو اشتباهی زدن

دیاکونا
5th April 2015, 10:56
درود برشما جناب فتوحی
بعید میدونم همچین کار کرده باشن قبل از این اتفاق با دیاگ مهاد وارد ایسیو میشد ولی بعد این اتفاق دیاگ مهاد وارد نمیشد ولی با دیاگ ما وارد میشد خطا نداشتیم پارامتر هم نداشتیم.این مشکل گاز خوردن داشته می خواستن ریست بکنن که اینجوری شده.جالب این که مشتری بهش گفته سر باطری رو برنداره برنامه اش بهم میریزه.

فتوحی
5th April 2015, 11:06
صد در صد از ایسیو میباشد 90 درصدم سرباطری اشتباه زدن چون من خودم برام پیش اومده

دیاکونا
5th April 2015, 11:11
ممنون از راهنماییتون شما برای رفعش چکار کردی؟مراحل تعریف رو انجام دادی ؟یا نه کار خاصی انجام دادی؟

فتوحی
5th April 2015, 11:14
ایسیو باید خام بشه بعد تعریف برنامش پریده بقول مشتری.پارامتر تا نیاد نمیشه

دیاکونا
13th April 2015, 15:33
درود بر دوستان گرامی
ممنون از دوستان گرامی که دراین تاپیک شرکت کردند.این پراید در نمایندگی اقدام به تعویض ایموبلایزر و تعریف سویچ مجدد کرده بودن و ماشین روشن شده بود و نمایندگی گفته بود به علت بستن زنون برای چراغا .موقع برداشتن سر باطری یه لحظه جرقه زده و باعث پریدن کدو سوختن ایموبلایزر شده.از ریاست محترم می خوام در صورت که صلاح دیدن تاپیک بسته بشه.

فتوحی
13th April 2015, 15:46
ایمو نمیسوزه چرت گفتن فقط برنامه ایسیو بهم خورد چون باتوجه به حرفای شما پارامتر نداشته

دیاکونا
13th April 2015, 20:33
جناب فتوحی چی بگم این چیزی بود به مشتری گفتن. ولی یه چیزی رو هم مطمنم که تعریف سویچ شده بود. مشکل گاز خوردنش حل نشده بود.

ASHKAN-NO
14th April 2015, 00:14
درود
تایپک کامل و بسته شد
با تشکر از اعلام نتیجه

TuneUp_Vahab
14th April 2015, 09:24
دوستان سلام:

يك نكته اي را عرض كنم كه بنده ايموبلايزر قديمي را جايگزين ايمو جديد نموده و برنامه معمولي به ايسيو زدم و تعريف سويچ انجام دادم البته با تگ زيمنس.ولي cim با تگ والئو تعريف ميشه.