PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : علت لرزش جلوی اتاق پرشیا در سرعت 115به بالا ؟؟؟

morad2923
7th April 2015, 00:49
سلام
دوستان عزیز من پرشیا 87 دارم تو جاده با سرعت تا 115 کیلومتر هیچ مشکلی ندارم نه لرزش نه فرمان اما با نزدیک شدن به سرعت 120 کیلومتر به بالا جلوی ماشین و فرمان کلا لرزش شدیدی شروع میشود و با زیاد شدن سرعت لرزش بیشتر میشود طوری که اتاق به لرزه می افتد لطفا اساتید محترم با توجه به موارد زیر راهنمایی بفرمایند ...

1-بالانس چرخهای جلو انجام شده و مشکل نداره
2-رینگ 16 ولاستیک جلو تقریبا 90% وبدون زدگی یا پارگی می باشد
3-لاستیک های عقب با اج 70% ولی دور لاستیک از داخل و خارج کمی خورده شده و این لاستیک ها قبلا جلو بوده
4-پولس ها سالم و جلوبندی تقریبا بدون مشکل میباشد

با تشکر از دوستان عزیز

TuneUp_Vahab
7th April 2015, 09:36
سلام
دوستان عزیز من پرشیا 87 دارم تو جاده با سرعت تا 115 کیلومتر هیچ مشکلی ندارم نه لرزش نه فرمان اما با نزدیک شدن به سرعت 120 کیلومتر به بالا جلوی ماشین و فرمان کلا لرزش شدیدی شروع میشود و با زیاد شدن سرعت لرزش بیشتر میشود طوری که اتاق به لرزه می افتد لطفا اساتید محترم با توجه به موارد زیر راهنمایی بفرمایند ...

1-بالانس چرخهای جلو انجام شده و مشکل نداره
2-رینگ 16 ولاستیک جلو تقریبا 90% وبدون زدگی یا پارگی می باشد
3-لاستیک های عقب با اج 70% ولی دور لاستیک از داخل و خارج کمی خورده شده و این لاستیک ها قبلا جلو بوده
4-پولس ها سالم و جلوبندی تقریبا بدون مشکل میباشد

با تشکر از دوستان عزیز

درود:

دوست عزيز،مجددا به يك ميزان فرمان كار مراجعه نموده از صحت قطعات جلوبندي اطمينان حاصل فرماييد.

morad2923
7th April 2015, 11:05
درود:

دوست عزيز،مجددا به يك ميزان فرمان كار مراجعه نموده از صحت قطعات جلوبندي اطمينان حاصل فرماييد.

دوست عزیز
شما نظرتون این هست که این مشکل از جلوبندی میتونه باشه؟؟؟

morad2923
7th April 2015, 11:55
درود:

به نظر شما مشکل بیشتر از کدام قطعه جلوبندی میتونه باشه اخه وقتی میری پیش تعمیر کار میگه کامل باید اینجوری بشه انجوری بشه ...