PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : valev j34

veria
8th April 2015, 22:35
سلام دوستان يك 206 با ايسيو j34سيم پايه مثبت سنسور مپ با بدنه اتصال پيدا كرده وولتاژ5ولت را نيز ارسال مينمايد ومنفي ان نيز مشكلي ندارد وحتي ولتاژ برگشتي نيز به ايسيو ارسال مينمايد خود سنسور وسوكت وسيمها نيز از نظر قطع بودن وشل بودن واتصال بررسي شده ولي خطاي سنسور فشار منيفولد را پاك نميكند وعيب از ايسو است لطفآ اگر تصوير داخلي ايسيو را داريد ويا رفع ايراد را برايم ارسال نماييد با كمال تشكر

veria
9th April 2015, 00:59
سلام مجدد دوستان نقشه را از تو سايت دانلودكردم پايه ها نيز طبق نقشه قطع شدگي ندارند لطفآ راهنمايي كنيد

فتوحی
9th April 2015, 10:17
با سلام ایا مثبت مپ همون 5ولته یا کمو بیشه؟

javidanexe
9th April 2015, 11:11
دوست عزیز اول ابتدا پایه های سوکت مپ و ایسیو را تقویت کنید اگر نشد سیم کشی رو از رو وصل کنید من خیلی به این موارد برخورد کردم عموما با این دو راه به نتیجه میرسم

امیرفتوحی
9th April 2015, 13:02
دوست عزیزشما سوکت های ایسیوراتمیزکرده وسنسوراصلی بنداردرست میشه

veria
10th April 2015, 02:36
سلام دوستان درشكل موجود در سايت قسمتي كه با خط زرد كوچك به خازن متصل شده اشتباه است اين قسمت برق 12 ولت دارد لطفآ شكل موجود درسايت تصيح گردد باتشكر93946

دیاکونا
10th April 2015, 10:39
درود بر دوستان گرامی
از دوستان تقاضا می شود اگه کامپیوتر ایسو والیو J34 وJ35 و والیو و زیمنسهای بایفول.SSATو بوش زامیادسوخته دارند به شرط اینکه بردش سالم باشد با هماهنگی مدیران محترم بخش خودرو برام بفرستن نقشه داخلی برد و نقشه پایه های ایسی رو براش در میارم نقشه داخلی اونو براش می فرستم . چون خودم این ایسو هارو ندارم اینم که می بینی عکش از سایت کیانست گرفتم و و نقشه اش هم از ایسیو مشتری دیروز در اوردم.جناب وریا اینم خدمت شما که شما نمونه اش رو اینجا می بینید.دیگه 5Vو منفی رو جناب وریا خودت گفتی دارم.

jora
11th April 2015, 09:57
[QUOTE=veria;452529]سلام دوستان يك 206 با ايسيو j34سيم پايه مثبت سنسور مپ با بدنه اتصال پيدا كرده وولتاژ5ولت را نيز ارسال مينمايد ومنفي ان نيز مشكلي ندارد وحتي ولتاژ برگشتي نيز به ايسيو ارسال مينمايد خود سنسور وسوكت وسيمها نيز از نظر قطع بودن وشل بودن واتصال بررسي شده ولي خطاي سنسور فشار منيفولد را پاك نميكند وعيب از ايسو است لطفآ اگر تصوير داخلي ايسيو را داريد ويا رفع ايراد را برايم ارسال نماييد با كمال تشكر[/QUOTE
با سلام
این مشکل رو من مواجه شدم ولی ایراد از اتصالی سیمها بوده
شما ببین 4 تا سیمه مب به همدیگه را میدن؟
اگه بوق زد سیمها رو از رو بکش.