PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل اجرا 3D

maad
9th April 2015, 00:11
با سلام به اساتید مشخصات دقیق سیستم گرافیک gtx760 hawk مانیتور lg 2342p مادربرد p8z77-vlkقبل از اضافه کردن گرافیک به سیستم میتونستم فیلم های 3dبا سایبر لینک بدون هیچ مشکلی اجرا کنم اما الان با این گرافیک سایبر لینک کار نمیکنه و فقط فیلم به صورت معمولی پخش میکنه گرافیک از سیستم جدا کردم و گرافیک انبرد رو نصب سایبر لینک فعال شد و میتونم 3dببینم به محض نصب گرافیک سایبر لینک 3dنمیکنه موارد که انجام دادم ابدیت گرافیک جدیدترین ورزن نصب درایور مانیتور نصب ورزن های مختلف از سایبر لینک و پلیر های دیگه ابدیت باس و استفاده از کابل hdmi ورزن 1.4 اما مشکل حل نشده لطفا دوستان راهنمایی کنند با تشکر

M.Salehi
9th April 2015, 14:26
با سلام به اساتید مشخصات دقیق سیستم گرافیک gtx760 hawk مانیتور lg 2342p مادربرد p8z77-vlkقبل از اضافه کردن گرافیک به سیستم میتونستم فیلم های 3dبا سایبر لینک بدون هیچ مشکلی اجرا کنم اما الان با این گرافیک سایبر لینک کار نمیکنه و فقط فیلم به صورت معمولی پخش میکنه گرافیک از سیستم جدا کردم و گرافیک انبرد رو نصب سایبر لینک فعال شد و میتونم 3dببینم به محض نصب گرافیک سایبر لینک 3dنمیکنه موارد که انجام دادم ابدیت گرافیک جدیدترین ورزن نصب درایور مانیتور نصب ورزن های مختلف از سایبر لینک و پلیر های دیگه ابدیت باس و استفاده از کابل hdmi ورزن 1.4 اما مشکل حل نشده لطفا دوستان راهنمایی کنند با تشکر

سلام دوست عزیز

بنظر شخصی خودم کارت گرافیک شما یکی از بهترینهای بازار هست
اصولا نباید مشکلی در پخش فیلم 3d داشته باشید احتمال داره کارت شما با سایر قطعات مچ نشده

سی پی یوهای نسل جدید همون 1155 پین دارای پردازنده گرافیکی داخلی هستند احتمال داره با گرافیک انبرد شما موقع نصب ویندوز
مچ شده باشه از اونجایی که گفتید درایور کارت گرافیک رو هم آپدیت کردید

تنها چیزی که بنظرم میرسه بگم اینه که یبار ویندوز نصب کنید با کارت گرافیکی که تهیه کردید
انشالله مشکل حل بشه

موفق باشید

maad
11th April 2015, 13:45
سلام دوست عزیز

بنظر شخصی خودم کارت گرافیک شما یکی از بهترینهای بازار هست
اصولا نباید مشکلی در پخش فیلم 3d داشته باشید احتمال داره کارت شما با سایر قطعات مچ نشده

سی پی یوهای نسل جدید همون 1155 پین دارای پردازنده گرافیکی داخلی هستند احتمال داره با گرافیک انبرد شما موقع نصب ویندوز
مچ شده باشه از اونجایی که گفتید درایور کارت گرافیک رو هم آپدیت کردید

تنها چیزی که بنظرم میرسه بگم اینه که یبار ویندوز نصب کنید با کارت گرافیکی که تهیه کردید
انشالله مشکل حل بشه

موفق باشید

با سلام ویندوز هم تعویض شد ولی نتیجه نداره اگه قطعات مچ نباشه راه حل چیه با تشکر

M.Salehi
11th April 2015, 14:28
سلام

دوست عزیز maad ورژن جدید نرم افزار km امکانات خوبی برای پخش فیلم 3d داره
مشکل شما یکم عجیب بنظر میرسه با این نرم افزار هم تست کنید من یه تیکه فیلم 3d دانلود کردم و روش تست
کردم حتی با کارت گرافیک قدیمیتر من بخوبی پخش میشه
سیستم شما بمراتب باید کیفیت بهتری داشته باشه
در مورد مچ نبودن کارت گرافیک هم تو این مشکل کمی بعید بنظر میاد

با توجه به توضیحات شما چیز دیگه ای نمیتونم بگم
موفق باشید

maad
11th April 2015, 22:22
سلام

دوست عزیز maad ورژن جدید نرم افزار km امکانات خوبی برای پخش فیلم 3d داره
مشکل شما یکم عجیب بنظر میرسه با این نرم افزار هم تست کنید من یه تیکه فیلم 3d دانلود کردم و روش تست
کردم حتی با کارت گرافیک قدیمیتر من بخوبی پخش میشه
سیستم شما بمراتب باید کیفیت بهتری داشته باشه
در مورد مچ نبودن کارت گرافیک هم تو این مشکل کمی بعید بنظر میاد

با توجه به توضیحات شما چیز دیگه ای نمیتونم بگم
موفق باشید

دوست عزیز سلام عذر میخوام بازم دوباره مزاحم شدم KMواسه عینک هایی استفاده میشه که از شیشه دو رنگ استفاده میشه ولی این مانیتور شیشه ها یه رنگ و بازدن گزینه هیچ تفاوتی نداره