PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رسیور به شکل فلش

mashkany
9th April 2015, 01:56
با سلام میخواستم بدونم رسیوری هم وجود دارد که به شکل یو اس بی باشد ودر لبتاب ماننده ستاباکس بشوداستفاده کرد.اگه موجود است از کجا تهیه کنم و قیمت ان چند است ممنون.

ASHKAN-NO
9th April 2015, 02:19
درود
عزیز کوچکترین رسیور که من در بازار ایران
و بانه و پیرانشهر دیدم به اندازه کف دست
هست
ان فلشهایی هم که تبلیغ می کنند به اندازه فلش
اصلا گمراه نشوید انها یک دستگاه DVB هستند
و اگر بخواهید در ایران استفاده کنید
فقط کانالهای خودی را می گیره
باز هم منتظر نظر دیگر دوستان باشید

mashkany
9th April 2015, 03:01
درود من رسیور لازم دارم که دقیقا مانند همان دی وی بی هایی که در لبتاب استفاده میکنند باشد

cengiz
12th April 2015, 18:50
درود
عزیز کوچکترین رسیور که من در بازار ایران
و بانه و پیرانشهر دیدم به اندازه کف دست
هست
ان فلشهایی هم که تبلیغ می کنند به اندازه فلش
اصلا گمراه نشوید انها یک دستگاه DVB هستند
و اگر بخواهید در ایران استفاده کنید
فقط کانالهای خودی را می گیره
باز هم منتظر نظر دیگر دوستان باشید

دوست عزیز اونایی که دیدید اصن رسیور نیستن( ولی کار رسیور رو هم انجام میدن ) بلکه به اسم و کارایی دانگل ( کد شکن کانال های کارتی ) بودن که میشه تبدیل کرد به رسیور . البنه بعد از ابکسپایر شدن . ی تعاد افراد شیاد و سود جو هستن که بدلیل عدم اطلاعات مشتری میخواد یه جنسی رو به اسم دیگه بفروشه . البته اینها گفتم دانگل هستن به موقعش کار خودشون رو هم کردن داری ریموت کنترل هم هستن و بدیل کوچکی حتی برق مستقیم 220 استفاده نمیشه ترانس ندارن ولی ادابتو مثل شارژ کن موبایل دارن. مثل عکس های زیر "
http://i41.tinypic.com/2wg9cew.jpg

http://ali4323.persiangig.com/Dangel_MINI1/45732.attach.jpeg

ASALAK
12th April 2015, 20:15
دوستان من شخصا مورد مذکور رو تهیه کردم یعنی فلشی که بانام رسیور بدون دیش فروخته میشه !!!

با اطمینان میگم که کاملا تقلبی و کلاهبرداری میباشد

یک عدد usb با ظرفیت 2 الی 8 مگ رو گرفتن داخل اون نرم افزار اینترنت tv ریختن و اونو قفل کردند که قابل پاک کردن نباشه وشما با اتصال به کامپیوتر ویا لب تاب واجرای setup اون واز طریق اتصال به اینترنت کانال داخلی ویا خارجی رو مبتونید انلاین دریافت کنید ونکته مهم اینکه هیچکدام از کانالهای فارسی زبان ماهواره ای اونور ابی رو نمیتونید ببینید

در کل یه روش واسه تیغ زدن افراد ساده ونا اشنا با این مسایل میباشد

لطفا به همه دوستانتون اطلاع بدید

ASHKAN-NO
12th April 2015, 23:55
درود من رسیور لازم دارم که دقیقا مانند همان دی وی بی هایی که در لبتاب استفاده میکنند باشد

درود
عزیز جان من که عرض کردم همچین چیزی
فعلا تو بازار نیست
این حرفها که ملت می زنند شایعه هست
یکی میگه رسیور بدون دیش و اینترنت امده
وقتی میگی بیار ببینم فرار می کنه
اینها شایعه هست بشنوید و باور نکنید
کوچکترین رسیور این رسیور هست که عکسش رو اپ کردم