PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : E12 در ماشین لباسشویی WESTPOINT مدل WML-7108.EX

mamush
21st April 2015, 06:47
با سلام خدمت اساتید بزرگوار
من یه لباسشویی وست پوینت مدل WML-7108EX دارم که به وقتی به برق میزنی و با سلکتور روشن کنی روی صفحه نمایش E12 شروع به چشم زدن می کند و دیگر هیچ کاری انجام نمیشه یعنی با انتخاب برنامه شستشو (سلکتور قادر به انتخاب برنامه هست)و استارت نشده و حتی درب هم قفل نمیشه
میخوام بدونم عیب از نرم افزا هست یا سخت افزار و اگه برد خراب باشه از کدام قطعات هست و از کجا قطعاتش یا برد کامل را میتونم تهیه کنم.
اگه از دوستان کسی داره قیمت را پیام کنه ممنون میشم.
با سپاس از شما
941819418294180

aslani_k
5th May 2015, 22:39
دوست عزیز اینجور پیامها نشان دهنده یک مشکل هم نرم افزار هم سخت افزار میباشد.مانند اسپلیت وقتی سنسور سرما یا گرما خراب شه از این نوع خطا ها میده

ASALAK
30th June 2015, 11:25
با سلام خدمت اساتید بزرگوار
من یه لباسشویی وست پوینت مدل WML-7108EX دارم که به وقتی به برق میزنی و با سلکتور روشن کنی روی صفحه نمایش E12 شروع به چشم زدن می کند و دیگر هیچ کاری انجام نمیشه یعنی با انتخاب برنامه شستشو (سلکتور قادر به انتخاب برنامه هست)و استارت نشده و حتی درب هم قفل نمیشه
میخوام بدونم عیب از نرم افزا هست یا سخت افزار و اگه برد خراب باشه از کدام قطعات هست و از کجا قطعاتش یا برد کامل را میتونم تهیه کنم.
اگه از دوستان کسی داره قیمت را پیام کنه ممنون میشم.
با سپاس از شما
941819418294180

دوست عزیز شما در ابتدا چک کن توریهای شیر برقی ورودی اب جرم نگرفته باشد
چون این شایع ترین خطا در لباسشویی میباشد